נפרדים מהקרחת: כל מה שכדאי לדעת על השתלת שיער ביוון

גברים ונשים עשויים לחוות בשלבים המאוחרים לחייהם דילול שיער ואף התקרחות, כתוצאה מסיבות גנטיות, הורמונאליות, נפשיות או התנהגותיות. רבים מהם מבקשים להחזיר לעצמם את השיער השופע והמלא, ומעדיפים לעשות זאת באמצעות השתלת שיער ביוון. מהי השתלת שיער? מהן השיטות המקובלות לניתוח השתלת שיער ביוון, ומה היתרונות של הליך זה? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער הינה ניתוח הנותן מענה למצבים של התקרחות בקרב נשים וגברים. מדובר בניתוח מאוד פופולארי שעם השנים צובר תאוצה, וכתוצאה מכך ישנן הרבה מדינות שמציעות את הניתוח הזה. יש מספר שיטות לביצוע הניתוח, ועיקרן הינו העברת זקיקי שיער חיים וחזקים לאזורים המתקרחים בקרקפת. היום יותר ויותר אנשים מבקשים לעבור את התהליך במדינה אחרת, כאשר הפופולאריות מבניהן הן טורקיה ויוון.

שיטות להשתלת שיער

לפני ההחלטה על ביצוע ניתוח להשתלת שיער ביוון, אנשים רבים נעזרים בשיטות טבעיות כמו נטילת תוסף תזונה של קולגן כדי לשמור על בריאות השיער. אם בכל זאת בחרתם לבצע ניתוח להשתלת שיער, כדאי שתדעו שישנן שלוש גישות עיקריות לניתוח זה:

  1. FUE (Follicular Unit Extraction) – מבצעים נקבים זעירים שלתוכם יושתל השיער, מוציאים באמצעות מחט דקיקה זקיקי שיער בריאים ועמידים מהאזור התורם, לרוב הקרקפת האחורית, שוטפים ומחטאים אותם ולאחר מכן משתילים אותם בנקבים בקרקפת. אם למטופל אין מספיק זקיקים מהאזור התורם, אפשר לקחת זקיקים מאזורים תורמים אחרים, כמו אזור הזקן או בית החזה, להשלמת השתלת השיער על הראש.
  2. FUE (Micro Follicular Unit Extraction) – גישה משודרגת של הגישה הראשונה, במסגרתה מבצעים פתיחת תעלות באמצעות להבים מיוחדים העשויים מאבן ספיר, אשר מחליפה את להבי הפלדה בהם עושים שימוש בגישה הראשונה. השימוש בלהבי ספיר ממזער את היווצרות הגלדים ומאיץ את תהליך ההתאוששות, הודות לפתיחת ערוצי מיקרו קטנטנים באזור המיועד להשתלה.
  3. DHI – בגישה זו השקיקים מוצאים מהאזור התורם, נשטפים בתמיסת חיטוי ומוכנסים באמצעות עט הזרקה אל האזורים המתקרחים, ללא צורך בחריצת תעלות או נקבים.

היתרונות של השתלת שיער ביוון

לניתוח השתלת שיער ביוון יש לא מעט יתרונות:

 

 

  • שילוב עם טיול – ביצוע השתלת שיער ביוון יכול להיות משולב בטיול, תוך טיסה קצרה מישראל והחלמה מהניתוח מול הנופים היפיפיים של יוון. אפשר לשלב טיול במיקונוס או בכל עיר או אי ליד המלון בו תבחרו לשהות.
  • מחיר זול – יוון היא בין המקומות הזולים ביותר לביצוע ניתוח להשתלת שיער. המחיר נע סביב 13,000 ₪, כמחצית מהמחיר של השתלת שיער בישראל, וכולל גם את הטיסה והשהות ביוון.
  • חוויית השתייכות – חברות רבות מציעות ניתוחי השתלת שיער במסגרת טיול מאורגן הכולל מספר מטופלים, מה שיוצר חוויה משותפת והשתייכות לקבוצה עם מכנה משותף, שיכולים אפילו להצמיח חברויות חדשות.
  • זמינות וקלות הביצוע – חברות הטיולים לרוב מארגנות את החבילה מתחילתה ועד סופה, כדי שאתם תוכלו להגיע ליעד, לעבור את הטיפול ולחזור הביתה, בקלות ובמהירות.

לסיכום

השתלת שיער הינה תהליך במסגרתו מועברים זקיקי שיער חיים וחזקים אל אזורים מתקרחים בקרקפת, במטרה להחזיר את מראה השיער השופע ולטשטש אזורי התקרחות או דילול שיער. ישנן שלוש גישות עיקריות לביצוע הליך זה, הנבדלות אחת מהשנייה בשיטה בה מבוצעים הנקבים באזורי הקרקפת המקריחים. מומלץ לבצע השתלת שיער ביוון בשל המחיר הזול, השילוב עם טיול בחו"ל, תחושת ההשתייכות לקבוצת אנשים שמגיעים לבצע את אותו ניתוח וכן הזמינות והקלות שבביצוע הליך זה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

שאלות בנושא נפרדים מהקרחת: כל מה שכדאי לדעת על השתלת שיער ביוון

נגישות
גלילה לראש העמוד