לא להירדם בעמידה: חברת המזרנים "גטה" מגיעה לארץ!

 

למרות שאנו ישנים רק חלק מזערי מהיום, אנו נוטים לייחס לאותן כמה שעות חשיבות רבה – נוטים לדבר ולחשוב על השינה לא מעט, כי שינה היא באמת פעולה מופלאה ועבור רובנו בעלת זמן קצוב. אי לכך אם מבקשים להפיק את המיטב מאותן כמה שעות ואם מבינים שלאיכות המזרן יש משמעות ישירה על בריאות הגוף, הרי שללא ספק קריטי לבחור את המזרן בקפידה, ופה אתם מוזמנים ליישר קו עם הידיעה המשמחת הבאה: חברת המזרנים המובילה גטה הגיעה לארץ, כך שרק נותר להגיע לאולם התצוגה, לנוח על כמה מזרנים ולבצע בחירה מושכלת שמדי לילה תגרום לכם לומר תודה.

500 שנות פיתוח

אז מי היא אותה חברה שלמרות העובדה שהיא חדשה בארץ, סביר להניח שכבר שמעתם עליה לא מעט? ובכן חברת גטה מחזיקה ב50 שנות ניסיון ופועלת ב25 מדינות ברחבי העולם, כך שלקוחותיה זוכים ליהנות מאינספור שנות פיתוח ומחקר, מחקר שמוביל אותה להתמקד בטכנולוגיות ייצור מתקדמות ובחומרי גלם אידאליים. הזכרנו חומרי גלם, ועל כן נציין שחברת גטה מתמקדת בחומר הלטקס הטבעי והאיכותי, זה שמגיע היישר מהיערות הטרופיים. שנרחיב?

חומר אידאלי – לטקס טבעי

מדוע לטקס טבעי כה מומלץ? הוא נחשב ידידותי לסביבה, מאוד עמיד, עומד בתקנים המחמירים ביותר, מסייע לפזר היטב את חום הגוף והוא תומך ביציבות הגוף בצורה מלאה. בנוסף, מבנה החומר מדמה חלת דבש, עובדה שמזרימה בגוף המזרן אוויר, כך שהנשימה יותר טובה ולא חשים תנועות מהצד השני במהלך השינה. כמו כן, המבנה הייחודי מונע הצטברות של אבק, פטריות ועובש ועל כן מזרני גטה ידידותיים לאנשים שאלרגיים לאבק.

חברת המזרנים "גטה"

מבטיחים את איכות הבחירה

מזרן לא רוכשים בכול שנה וגם לא בכול 3 שנים, אך מצד שני מדובר בסוג המוצרים שמשתמשים בהם באופן תדיר ושבכול יום מחדש שופטים את איכות הבחירה. מסקנה? יש לנצל את ההזדמנות שכיום ניתן לרכוש גם בארץ ממזרני חברת גטו, ועל כן רק צריך להגיע, לשכב, להתמכר ולקבל החלטה, כאשר אם יודעים מה רוצים, ניתן לרכוש באופן מקוון – המשלוח חינם.

לא מרוצים? מחזירים!

גם אתם רוצים לראות על מה כולם מדברים, אך יחד עם זאת חוששים לקבל החלטה שמבוססת על כמה דקות של בדיקה, או ממש רוצים לבצע רכישה מקוונת? ובכן מדהים לדעת שחברת גטה אינה מהססת להעניק 100 יום ניסיון. לא מרוצים? מחזירים! האומנם? ככה זה כשרוכשים מזרן מחברה מובילה, מחברה שבטוחה באיכות חומרי הגלם והטכנולוגיה.

מגיע לכם לישון טוב!

אז גם היום עומד להגיע הערב וגם היום תיכנסו למיטה, אך היום במקום לספור כבשים ובמקום להימנע מהמחשבה שהגיע הזמן להחליף מזרן, אתם מוזמנים ליהנות מהידיעה שחברת גטה כבר כאן, כך שרק נותר לבחור את המזרן האידאלי ביותר עבורכם – לטובת הבריאות ואיכות השינה.

שאלות בנושא לא להירדם בעמידה: חברת המזרנים "גטה" מגיעה לארץ!

מזרנים
נגישות
גלילה לראש העמוד