המחשבים הכי טובים לשנת 2019

לעומת מגוון מוצרים אחרים, לקראת רכישת מחשב אין לחפש המלצה אצל חברים, וזאת כי לכל אחד יש שאיפות אחרות, משמע כל אחד זקוק למפרט אחר, ואילו המפרט ואיכות המרכיבים הם אלו שבסופו של יום משפיעים על גובה המחיר. מכאן שלקראת השנה החדשה לא נעסוק במחירי מחשבים, אלא בהצגה של ששת המובילים, כאלו שגם אם אינכם זקוקים להם כיום, טוב לדעת שהם קיימים, ולו כי הם מרגשים.

המחשבים הכי טובים

היכרות ראשונית

ראשית נקדים ונציין שהשנה החדשה מביאה עמה מגוון מחשבים חדשים ומומלצים ביותר, ועל כן מוטב להגיע למקום אחד שמרכז את המחשבים המובילים, כגון באג חיפה, וזאת על מנת להתחיל לקבל מושג כללי, ייעוץ אישי והיכרות מהירה וממוקדת עם הדגמים המובילים בתחום.

Notebook 15–ay104nj

מחשב Notebook 15–ay104nj מבית HP ידוע כמחשב מאוד ידידותי למשתמש. כל מיקום של מקש במקלדת נבחר בקפידה, הזווית ייעודית להקלדה מרובה ואף המקלדת מכילה עמדת מספרים. בנוסף, מחשב זה ידוע כקל משקל, צבעי המסך חמים (ועל כן אידאליים לעין), גודל המסך מותאם לעבודה מרובה, הביצועים מהירים והסוללה חזקה. מכאן שגם אם שום קטגוריה אינה מדהימה בפני עצמה, הרי שסך החבילה מאוד מרשימה – מרב הקטגוריות מדורגות גבוה ואילו המחיר מפתה.

HP 15-BS101NJ

מי שנוהג לנהל במחשב ריבוי משימות, ישמח להכיר את מחשב HP 15-BS101NJ. מה ניתן לספר עליו? שהוא אינו מגיע עם מערכת הפעלה, אך כן עם דיסק מהיר. בנוסף, מחשב זה אידאלי לכל מי שמבקש מחשב ברמה גבוהה לצד מחיר נמוך. מבחינת מפרט, נציין שאופציה זו כוללת דיסק מהיר 256 GB, מעבד ,1,8 GHZ כרטיס מסך 15.6, זיכרון 8GB DDR4 ודיסק קשיח SSD.

מחשב נייח A10

בקטגוריית המחשבים הנייחים שווה להכיר את A10, במיוחד אם אתם מסוג האנשים שנוהגים לשבת שעות אל מול המחשב – אם על מנת לקרוא חדשות ואם על מנת לראות סרט. מדוע? המסך! המסך של  A10מעניק חווית צפייה נהדרת ואילו החומרה ידועה כמאוד חזקה, כאשר אם אתם משתמשים במחשב גם עבור משחקים, הרי שראוי להכיר את כרטיס המסך NVIDIA/ AMD RADEON. כמו כן, נציין שניתן לבחור בין מסך בגודל 20 אינץ' (לטובת עבודה) לבין מסך בגודל 27 אינץ' (עבור משחקים וצפייה).

קטן ומהיר –  X302UV

מעדיפים מחשב קומפקטי ואידאלי עבור עבודה משרדית? מומלץ לבחון את X302UV של אסוס. מחשב זה ידוע כקטן, קל משקל ומהיר, כאשר מהירות הביצועים אינה פוגעת בנפח האחסון. כמו כן, מחשב זה מחזיק ביתרון יחסי חשוב ביותר – המסך מונע השתקפות, כך שגם אם עובדים באזור מואר, איכות העבודה אינה נפגעת.

PRECISION

עוד מחשב מומלץ לשנת 2019 בקבוצת הנייחים הנו מחשב PRECISION אשר מתפאר בחוזק, מעבד עוצמתי ובזיכרון גדול (הטווח נע ביןGB16- GB 64). מכאן כפי שניתן לנחש, המחשב מיועד בעיקר למפתחי תוכנות, ועל כן בין היתר גם ניתן לשדרג אותו באמצעות דיסק SSD לגודל מקסימלי של GB16.

Dell XPS 13

מחשב Dell XPS 13 נחשב יחסית יקר לעומת שאר המתחרים, אך הוא מציע יתרון חשוב ביותר – חיי סוללה מאוד ארוכים, וזאת לצד מקלדת נוחה לטובת שימוש מרובה. כיצד עוד המחיר מצדיק את עצמו? המחשב קל משקל ותופס נפח מינימלי.

שנה חדשה בפתח

פתאום מתחשק לכם מחשב חדש? פתאום רוצים יותר מהמחשב, או לכל הפחות מבקשים לשדרג את הנוכחי? שנה חדשה ללא ספק מהווה יעד ראוי לעצור ולבחון מה אתם דורשים מהמחשב, מה הוא יודע להציע בתמורה וכמובן איזה סכום אתם מוכנים להוציא. שתהיה רכישה מושכלת וכלכלית!

שאלות בנושא המחשבים הכי טובים לשנת 2019

המחשבים הכי טובים
נגישות
גלילה לראש העמוד