אחרי לידה ורוצות לחזור לכושר? כך תעשו זאת 

אם לא מדובר בהריון הראשון שלך, הרי שאת יודעת ומכירה את עודף המשקל שנשאר לאחר הלידה. יש כאלה שלא מוצאות בכך בעיה ואין להן שום עניין בעשיית ספורט לאחר הלידה, ויש כאלה שלא מסוגלות להישאר עוד דקה אחת עם עודף המשקל ורוצות לחזור לגזרתן המקורית, בטרם גדלה הבטן ושאר הגוף.

אם אתן מעוניינות להיכנס לשגרת כושר לאחר הלידה, אין זה משנה אם זה ההריון הראשון שלכן או לא, ישנן פעילויות שתוכלו לעשות המתאימות לגוף שעבר לידה-

אם אתן בקטע של מים

אם אתן אוהבות את הים והבריכה, אתן בכיף יכולות ללכת לבריכה ולעשות התעמלות במים לנשים אחרי לידה. ישנן קבוצות ממוקדות אך ורק לנשים בהריון שמעוניינות להתחטב ולחזור למתאר המקורי שלהן. כך, אתן גם יכולות לגלות מי אמא טרייה בסביבת הבית שלכן, גם להרגיש בנוח עם הגוף שלכן מאחר וכולן סוחבות עודף משקל לאחר לידה וגם ליהנות מפעילות במים, לא מעייפת, מצננת וכיפית.

אם אתן בקטע של ריצה

מה שעושה לכן את זה זה ריצה? אין בעיה. בערך שבועיים לאחר הלידה תוכלו לחזור למסלול הריצה הרגיל שלכן וליהנות ממנו כמו שלא נהניתן במשך חודשים רבים. יתרה מכך, אם אתן לא רוצות להתרחק מהתינוק ולא רואות סיבה למה לא לקחת אותו איתכן, ישנן עגלות מצוינות המותאמות במיוחד למצב ריצה. כך, תוכלו לקחת את התינוק שלכן איתכן מבלי לחשוש שמא הריצה תטלטל אותו יותר מדי.

אם אתן בקטע של יוגה

אם לפני הלידה, לפני שהבטן יצאה ובכלל לפני שהתינוק היה מתוכנן הייתן עוסקות ביוגה, אין שום סיבה שתפסיקו עכשיו, כשהתינוק בחוץ. יוגה יכולה להרגיע אתכן ולהסדיר מחדש את הגוף. לאחר לידה הגוף מתחיל לעבד מחדש את רמת התפקוד שלו וכיצד הוא אמור להתחלק בתוך הגוף. יוגה יכולה לעזור לכם למתן את תופעות הלוואי. בנוסף, את היוגה תוכלו לעשות עם התינוק שלכן מבלי החשש לפגוע בו או להזיק לו.

אם אתן בקטע של איירובי

כל אישה יודעת מה ה'קיק' שלה כשזה נוגע לספורט ולהשקעה והזעה. כאשר יש נשים שאוהבות לרוץ, יש נשים שאוהבות לשחק כדור סל ויש נשים שמה שעושה להן את זה, זה לרקוד. איירובי משלב ריקוד עם תרגילי ספורט, מונע מהמתאמן לעמוד לדקה אחת ובעזרת מוזיקה מקפיצה אתן לגמרי יכולות לחזור לגזרה הישנה שלכן אם לא אפילו יותר טובה. אז אם אתן אוהבות לרקוד, איירובי עשויה בהחלט להיות התשובה שלכן.

בשורה התחתונה,

העובדה שילדתן ממש עכשיו לא צריכה למנוע מכן להמשיך את החיים שלכן ולהמשיך לממש את מה שאתן רוצות עבורכן. כאשר יש תינוק אולי יהיה לכן יותר קשה להנדס את לוח הזמנים שלכם אך אין זה אומר שאתן צריכות לוותר על מה ששלכן. אם אתן לא מצליחות לשלב את התינוק בפעילויות השונות, אנחנו בטוחים שאבא שלו ישמח לשמור עליו לכמה שעות.