מדריך מתנות מגניבות

 

כמו שאתם יודעים, אתם משקיעים הרבה זמן בחיפוש אחר דברים שאתם חושבים שאתם באמת, באמת, רוצים לקנות כמתנות קטנות ומגניבות. 

כלומר, אתם משקיעים הרבה זמן בחיפוש אחר הרעיונות המקוריים, ואם אתם רוצים לדעת כמה זמן בדיוק לוקח לכם למצוא את ההשראה לקנות את המתנות הכי מקוריות, אז שבו: אתם משקיעים פי שש זמן במציאת מתנות מגניבות, בהשוואה למציאת מתנות יפות, שימושיות וטובות לא פחות. הבנתם את התמונה? יופי!

כי השקעתם כבר כל כך הרבה זמן בחיפוש אחר מתנות מגניבות במקום להשקיע זמן במתנות שאתם באמת, באמת רוצים. זה נכון גם לגבי החיפוש שלכם אחר הבגדים שיתאימו לכם, ולעתים קרובות קשה לדעת איפה להתחיל. 

מתנות יכולות להיות מגניבות, אבל כדאי שיהיו גם שימושיות

כדאי שתשקיעו את הזמן הזה בחיפוש אחר מתנות מגניבות, אבל כאלו שיהיו גם שימושיות ליומיום ויעלו חיוך על פני האנשים שמקבלים אותן. 

יש מוכרים שיעזרו לכם למצוא מתנות שמתאימות להעדפות האישיות של האנשים שאתם קונים להם את המתנות, ובטוח שתמצאו משהו שיגרום למקבל המתנה להרגיש כאילו אתם מכירים אותו באמת, ויודעים בדיוק מה הוא רוצה.

מתנות צריכות להיות מפנקות ומאירות

מומלץ למצוא מתנות שמוסיפות זוהר מרגיע לבית, כמו למשל אמצעי תאורה חמודים, עם פתק מקורי ומיוחד. מתנות כאלו יכולות להוסיף עיטור מהנה לבית והן מתאימות לילדים ומבוגרים, במיוחד אם אתם מוצאים אביזרי תאורה שעוזרים להם לישון טוב בלילה.

יש אביזרים מושלמים שאפשר להניח על שולחן הלבשה, כך שניתן להשתמש בהם יומיום כדי לשמור תכשיטים, מפתחות או אפילו סתם לקישוט. אלו הן מתנות מעוררות השראה שמאפשרות למקבל המתנה לשמור על סדר וארגון בחפצים הקטנים שכל כך חשובים לו.

ואם כבר מדברים על שינה

יש מתנות מגניבות מושלמות לגיימרים שנשארים עד מאוחר בלילה כדי לשחק. אפשר למצוא להם מתנות שמאפשרות להם לאכול, לישון ולשחק בלי הפסקה, ושיביאו קצת בהירות והומור לתוך העולם שלהן. אתם יכולים לצרף למתנה פתק עם המילים: "לאכול, לישון, לשחק, ומהתחלה". 

גם החברים שלכם בעבודה אוהבים לשחק

משחקים יכולים להיות מתנות טובות גם לעמיתים לעבודה, כמו למשל ערכות משרדיות שהן משחקים, כדרך מצוינת להקל על רגעים משעממים ליד שולחן העבודה. ערכות כאלו מושלמות לעמיתים לעבודה לחגים, כהוקרת תודה, או לאירועי קידום בתפקיד.

כל אחד אוהב לקבל ספל אישי

המתנה הזאת נשמעת אולי קצת נדושה, אבל אם אתם מחפשים מתנות מגניבות באמת, אפשר לעצב כיתוב מקורי, אישי ומיוחד על ספל, ולהגיש אותו במתנה. 

אפשר אפילו להוסיף לספל כיתוב משעשע על הרגל מעצבן שיש למקבל המתנה, ולהדפיס אותו על ספל קרמיקה לבן ותמים. זאת מתנה שתבלבל כל אחד, אבל גם תצחיק אותו, ובטוח שהוא לא יפסיק להשתמש בספל הזה.