גאדג'טים מדליקים למעשנים

הטכנולוגיה מתקדמת והיא בהחלט לא פוסחת על אף תחום, החל ממכשירים אלקטרוניים לבית ועד לגאדג'טים מדליקים למעשנים. אם גם אתם חובבי קנאביס ובא לכם לשדרג את תהליך העישון שלכם, כדאי שתכירו את הגאדג'טים הבאים:

גריינדר על סוללות

מי מכם שחושב שגריינדר על סוללות מיועד לעצלנים, טועה. אז נכון, זה יחסוך מכם את גריסת הצמחים הידנית, אבל יותר מזה, זה גם יחסוך לכם זמן וכאבי ידיים. הגריינדר כאמור עובד באמצעות סוללות, הוא די קומפקטי וקטן כך שניתן לאחסן אותו בכל מקום והדובדבן שבקצפת – יש תא ייעודי לחומר הגרוס, כך שבכל הזדמנות תוכלו לשלוף מעט ולעשן להנאתם.

מצת שהוא ספינר

בשנה האחרונה, כולנו נחשפנו לשיגעון הספינר. המוצר המסתובב הזה כבש את לב הילדים וגרם להם להתמכר אליו. ובכן – לא רק ילדים מכונים לספינר. ישנו מצת שהוא גם ספינר שידליק עבורכם את הג'וינט תוך כמה שניות. הוא נטען באמצעות USB ומהווה גם משחק מהנה להפגת שעמום. מה, לא תיקחו?

וופורייזר קומפקטי

מכשירי האידוי המסייעים לנו לעשן את הצמחים באופן המיטבי, כבר מזמן הפכו למוצר צריכה בסיסי של מעשנים. ישנם וופורייזרים מומלצים, בעוד שחלקם מאדים את החומר באמצעות בערה וחלקם באמצעות אוויר חם. בכל מקרה, קיים וופורייזר קומפקטי שדומה למשאף אסטמה, כך שהשימוש בו לא מושך את תשומת לב הסובבים בכלל. מי שיהיה באזורכם כשתשתמשו בו פשוט יחשוף שאתם זקוקים למשאף כי אתם סובלים מאסתמה. מדליק, לא?

אגב, הטעינה שלו מתבצעת באמצעות חיבור USB.

עכבר שהוא בעצם משקל

אם גם אתם שוקלים את הצמחים שלכם בפומבי וקצת מובכים מהמבטים של הסובבים, כנראה שאתם צריכים להצטייד בעכבר ייחודי למחשב שהוא בעצם… כן, משקל דיגיטלי. יותר מזה, יש לו תא ייעודי שניתן לאחסן בו מעט מהחומר שלכם. גם הגאדג'ט המדליק הזה מתחבר למחשב בחיבור USB.

מצית בחיבור USB

הקץ להדלקת האש המסורתית! המצת האלקטרוני, מתחבר באמצעות USB למחשב, מה שאומר שהוא נטען כך שהדלקת האש תמיד זמינה עבורכם. תוכלו לאחסן אותו בכל מקום, להדליק ולעשן מתי שרק תרצו. אגב, המצת האלקטרוני מתאים לא רק למעשני הצמחים, אלא גם מעשני הסיגריה והמגלגלים למיניהם יוכלו ליהנות מהגאדג'ט היעיל הזה.

מיני נרגילה

כן, שמעתם נכון. מיני נרגילה. עד כמה מיני? בגודל של סיגריה אלקטרונית. באמצעות סוללה וסליל חשמלי ניתן לאייד את החומר ללא בערה וללא עשן. אז מי אמר שחייבים לשבת על נרגילה? הגאדג'ט הזה מוכיח שהנרגילה יכולה ללכת אתכם לכל מקום.

שואב אבק לניקוי באנגים

זה לא כל כך נעים לעשן באנג כשהוא מלוכלך ומלא בשאריות גראס, לכן שואב האבק המדליק הזה יסייע לכם לנקות אותו תוך כמה דקות בלבד. הוא נטען באמצעות חיבור USB, מנקה את הבאנג ביסודיות ואפילו יעיל לניקוי מקטרות. אם יש ברשותכם באנגים, אולי כדאי שתרכשו לעצמכם שואב לכלוכי גראס שכזה.

 

אם אתם מעשנים בעצמכם או מחפשים מתנות למעשנים, רכשו להם את אחד הגאדג'טים האלה (או לעצמכם!). אין ספק שמדובר במוצרים מדליקים במיוחד!

שאלות בנושא גאדג'טים מדליקים למעשנים

גאדג'טים למעשנים
נגישות
גלילה לראש העמוד