מתנות מקוריות לארגונים: לאתר עותקים יש מה להציע

בשנים האחרונות הביקוש למתנות ייחודיות הולך וגדל, זאת לאור העובדה שרוב הארגונים והעובדים כבר מאסו במתנות הבנאליות והמשעממות. במאמר הבא נציג לכם את האתר "עותקים" ואת המתנות השוות שיש לו להציע עבור העובדים שלכם.

עותקים – האתר שלכם למתנות מיוחדות

אם אתם מחפשים אתר שבו תוכלו למצוא מתנות שוות לעובדים שלכם, אין ספק שאתר עותקים הוא המקום בשבילכם. אתר עותקים הוא למעשה בית דפוס אונליין, פלטפורמה שתאפשר לכם להדפיס איזה מוצר שתרצו עבור העובדים שלכם, במהירות, בקלות ובמחירים הנוחים בישראל. תוכלו למצוא מתנות לארגונים באתר עותקים, בין השאר מתנות לגנים וועדי הורים, לוחות שנה לעובדים, הדפסות על בלוק עץ, מתנות פרמיום ועוד.

מתנות לגננות וועדי הורים

באתר עותקים תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות מגניבות לגננות או וועדי הורים. למשל, בתור וועד הורים תוכלו לפנק את הילדים של הגן בבקבוקי שתייה מאלומיניום עם הדפסה של הילד. בנוסף, תוכלו לבחור ספל עם ידית והדפסה של הילד, מחזיק מפתחות עם תמונה, תיק שרוכים, תיק לגן ועוד. אם אתם רוצים לפנק את הצוות החינוכי במתנה שווה, אנחנו ממליצים לכם לבחור אולי בבלוק עם הדפסה של תמונה מיוחדת מהעשייה בגן, בלוק שילווה את הגננת או הסייעת למשך כל החיים.

הדפסה על בד קנבס

האמינו לנו שלעובדים שלכם כבר דיי נמאס ממתנות בנאליות בדמות לוח שנה שעומד ללא תכלית על השולחן. אם אתם באמת רוצים להפתיע אותם עם מתנה בעלת משמעות, אנחנו ממליצים לכם לפנק אותם בתמונה על בד קנבס בהדפסה אישית. תוכלו להוסיף לקנבס גם הקדשה אישית לעובד והרי לכם מתנה מטריפה במיוחד. אגב, אתר עותקים מתחייב בפניכם שהוא מספק לכם קנבס איכותי במיוחד המצופה בלכה ועמיד לאורך שנים, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים.

הדפסה על בלוק עץ

אין ספק שהדפסה על בלוק עץ הפכה בשנים האחרונות למתנה שווה ונפוצה במיוחד, בעיקר בקרב ארגונים המבקשים לפנק את העובדים שלהם במתנות מקוריות. תוכלו להזמין בלוק עץ ריבועי אחד עם הדפסה של תמונה מיוחדת, או כמה בלוקים קטנים במידה של 10X15 בהדפסות שונות. אם אתם ממש רוצים להתפרע, תוכלו לפנק את העובדים שלכם בהדפסה על אבני בזלת ובלוק שחור מעץ. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להעלות אונליין את התמונות שלכם לפלטפורמה ולשלוח את ההזמנה לייצור.

מתנות מקוריות לארגונים: לאתר עותקים יש מה להציע

פד לעכבר

מי שעובד במשרד יודע מה החשיבות של הנוחות בשימוש בעכבר בכל הקשור למניעת דלקות בידיים. לכן, אנחנו ממליצים לכם לפנק את העובדים שלכם בפד מיוחד לעכבר עם הדפסה אישית. מעבר לעובדה שמעכשיו לעובדים שלכם יהיה יותר נוח לעבוד עם העכבר, תוך כדי עבודה הם גם יוכלו לראות כל הזמן את התמונה של הקרובים שלהם מול העיניים, מתנה מושלמת ללא ספק.

ספל תרמי

איזה מבאס זה להכין קפה, להיכנס לפגישה בלתי צפויה ולגלות שהוא התקרר לגמרי. פה בדיוק אתם נכנסים לתמונה ורוכשים עבור העובדים שלכם ספל תרמי עם הדפסה מיוחדת. פשוט בוחרים את הספל המושלם, בין אם ספל מחרס, מנירוסטה או ספל מפלסטיק שמתאים לעמידה בפקקים של הבוקר. לזה מוסיפים הדפסה של תמונה עם הקדשה וקיבלתם את המתנה המושלמת עבור העובדים שלכם.

לסיכום, אין ספק שעם אתר עותקים המשימה למציאת מתנות לאגונים הופכת לפשוטה ונוחה במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המתנה, לשלוח אונליין את התמונה שאתם רוצים להדפיס עליה ויש לכם את המתנה המושלמת.