קו תמסורת לעסק מבוסס סיבים אופטיים: לוקחים את הארגון לדור הבא של הקישוריות לרשת

תקשורת היא דבר חשוב ביותר בעסקים. הדבר מתבטא ברמות רבות ובאופנים שונים, כולל בהיבט הטכני של תשתיות התקשורת שנדרשות. תשתיות תקשורת איכותיות משפיעות לטובה על העסק ולהפך. במסגרת נושא רחב זה, ישנם פתרונות מסוגים שונים, שכל עסק צריך להתאים לדרישותיו המיוחדות. אחד הפתרונות השימושיים מסוג זה, עשוי להיות קו תמסורת. מה זה אומר מבחינה מעשית? מדוע כדאי להשתמש בקו תקשורת מסוג זה? ומי מציע קו תמסורת לעסקים, מבוסס סיבים אופטיים? אחרי קריאת המאמר הבא, תהיו כבר "בעניינים" מבחינה זו ויותר מכך. אז בואו נתחיל.

תקשורת מתקדמת, בבסיס העסק המודרני

עסקים פועלים כיום דרך האינטרנט, הרבה יותר מבעבר. אם זה היה פעם חידוש מעניין ואנקדוטלי, כיום זהו אמצעי שדרכו מבצעים פעילויות רבות. ישנה גם תקשורת רבה בין סניפי עסקים וכן בולט השימוש במרכזיות IP באינטרנט. כל אלה ועוד, מחייבים תשתיות תקשורת איכותיות מאוד, בכדי להפיק מהם את התועלת העסקית הפוטנציאלית. עושים זאת, למשל באמצעות קו תמסורת לעסק שמציעה חברת יוניבו. מה האלטרנטיבה לכך? מי שמסתפקים בתשתיות ושירותי התקשורת הרגילים שמציעות ספקיות התקשורת, מונעים מעצמם את מיצוי התועלות האפשריות מהתקשורת וחבל. זה אולי זול יותר, אך עבור איכות צריך וכדאי לשלם. לכן, עסקים שרוצים להיות תחרותיים ובוודאי להוביל, בוחנים את תשתיות המחשוב שלהם ומחפשים בהתמדה דרכים לשפר אותן. דרך אחת כזו, מבוססת ובולטת, היא כאמור השימוש בקו תמסורת לעסק, אשר מבוסס על סיבים אופטיים. כמובן, הסיבים האופטיים הם דבר שכיום כבר לא צריך להסביר או להציג והם גם לא דבר חדש בארץ. עצם העובדה ששירותים אשר מבוססים עליהם מוצעים לעסקים, מצביעה על כך שהתחום גם בשל וגם מועיל מאוד.

 

 

קו תמסורת לעסקים – מה זה ומדוע זה משתלם?

בקו תמסורת לעסקים, הכוונה לשימוש בתשתית תקשורת מבוססת סיב אופטי, אשר מגיעה ישירות לעסק. זה אומר בפועל, שכל התשתית שלכם לתקשורת באינטרנט ובין הסניפים תהיה מבוססת על כך. החל מהספק הראשי שלכם ועד למשרדי החברה. היבט זה משמעותי כמובן, מאחר שבתקשורת די בחוליה חלשה (איטית) אחת, בכדי להאט את כל התקשורת. תשתית זו, תועיל לכם בין השאר מההיבטים הבאים.

  • יציבות – בעזרת תשתית התמסורת על סיבים אופטיים, תוכלו לדעת שכל פעילותכם תהיה "חלקה" מבחינת תקשורת. ללא פגיעה בזמינות התקשורת או במהירותה.
  • מהירות – כך תקבלו מהירות מובטחת, שהיא סימטרית, יציבה וקבועה. היבט המהירות כמובן חשוב ושימושי מאוד. בין אם זה עבור תהליכים עסקיים מול לקוחות (שם יש לו גם השלכות על תדמיתכם) או פנימית בעסק.
  • אבטחת מידע – עם השרות של חברת יוניבו, תקבלו גם תקשורת מאובטחת ברמה שעסקים מצפים לה.

עוד על החברה

יוניבו היא ספקית שירותי ענן, אשר מציעה את כל הדרוש לעסקים במקום אחד, מספק אחד. בתחום התקשורת למשל, היא משלימה את שרות קו התמסורת בדרכים רבות, כולל למשל ניטור תקלות בזמן אמת ואפשרות לרכוש ממנה את כל ציוד הקצה הדרוש. בעבודה עם חברה זו, תהנו מהניסיון המקצועי העשיר שלה. ניסיון זה, מתחיל כבר משני מייסדי החברה – הנרי חזות ודורון לוין, אשר עבדו בעבר כמומחי טכנולוגיה ומחשוב בתפקידי תכנון וביצוע, בחברות מהגדולות במשק, כגון אלתא, משרד הביטחון, התעשייה האווירית, האוניברסיטה העברית, ארכיון המדינה ורפאל.

לסיכום

רוצים להפיק את המיטב מהתקשורת? אז קדמו את תשתיות התקשורת שלכם לרמה העדכנית ביותר, עם ספקית מקצועית מהשורה הראשונה – חברת יוניבו.

שאלות בנושא קו תמסורת לעסק מבוסס סיבים אופטיים: לוקחים את הארגון לדור הבא של הקישוריות לרשת

נגישות
גלילה לראש העמוד