האם מאנדיי היא המערכת המומלצת לניהול משימות בעברית?

מערכות לניהול משימות הפכו לחלק בלתי נפרד מניהול של כל בית עסק. אם עד לפני מספר שנים היכולת להטמיע את המערכות הללו הייתה מוגבלת וקשה מאוד, כיום ניתן לומר כי אנו בפתחה של מהפכה – וזאת בזכות מערכת חדשנית שאותה הקימה חברה ישראלית. מערכת מאנדיי היא מערכת קלה ונוחה אשר זוכה לביקורות מצוינות מצד בעלי עסקים כמו גם מנהלי פרויקטים, וזאת בשל היתרונות שלה – כולל ממשק מלא בעברית. מה צריך לדעת אודות המערכת הזו והאם היא באמת מומלצת? יצאנו לבדוק, וחזרנו עם תשובות.

מאנדיי – מערכת מובילה לניהול משימות

חברת מאנדיי נוסדה בשנת 2012 על ידי רועי מן וערן זינמן. נכון לשנת 2021 החברה שווה כ-6.8 מיליארד דולר, וזאת לאחר הנפקה מוצלחת בנאסד"ק. המערכת אותה הקימו היא מערכת ניהול משימות המאפשרת לבצע מעקב אחר משימות, יצירת תקשורת פנים ארגונית לצד שירות לקוחות וכן ניהול אסטרטגי, בשפה העברית. בסקירה של עידן בן אור תוכלו לקבל מידע נוסף אודות המערכת, כחלק  מהבנה כי מדובר במערכת שהיא כלי אסטרטגי ראשון במעלה, בייחוד בעבור מנהלי פרוייקטים כמו גם בעלי עסקים אשר רוצים לקדם את העסק ואף ליצור תמהיל של ניהול המתבצע בשקיפות ותוך ניטור מלא של המשימות והחלק האסטרטגי, באמצעות מערכת שאותה ניתן להתאים באופן אישי לצרכים.

 

 

מדוע הטמעה של מערכת מאנדיי היא חיונית?

המטעה ושימוש קבוע במערכת לניהול משימות בדמות מאנדיי מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך אפקטיבי של ניהול משימות, בוודאי בעבור מנהלי פרויקטים שמוצאים את עצמם נאלצים לסגור קצוות בדקה ה-90 או חורגים מהתקציב בעקבות ניהול שאינו מתבצע במסגרת של בקרה מלאה. הייחודיות של מאנדיי נובעת מתוך היכולת לבצע בדיקה של התקדמות המשימות גם באופן מרוחק, לצד יכולת לנהל שיחות עם משתתפים שלוקחים חלק בפרויקט באופן קל ומהיר. נוסף לכך, את המערכת ניתן להתאים למגוון פעילויות שיווקיות כמו גם לבצע הליך של ניהול לקוח במסגרת השימוש ביישום, כאשר מאנדיי מציעה מגוון רחב של חבילות בתשלום וזאת בהתאם לצורך הנדרש. ניתן להקטין את החבילה או להגדיל אותה, ובכך להוביל לניצול מקסימלי של הפיצ'רים.

האם המערכת מומלצת לכולם?

התשובה היא בהחלט כן. עולם העסקים חווה שינויים דרמטיים בשנים האחרונות, בייחוד לאחר פרוץ מגפת הקורונה. בעבור מנהלי פרויקטים כמו גם בעלי עסקים אשר נדרשים לצמצם עלויות ולייעל את תפוקת העבודה, מערכת מאנדיי היא מערכת לניהול משימות שזוכה לביקורות מצוינות מצד עסקים קטנים, בינונים וגדולים אשר נעזרים בניהול המשימות לצורך ניהול של פרויקטים, ניהול עובדים וכן שמירה על קשר עם הלקוח דרך פלטפורמה בעברית. אם גם אתם רוצים להגדיל את הפרודוקטיביות כמו גם להוביל ליצירה של תמהיל עבודה המתבצע באופן נגיש, ניתן בהחלט לומר כי מאנדיי היא המערכת בשבילכם.

לסיכום

ניהול משימות דורש מיומנות וכן שימת דגש על מעקב המתבצע באופן רציף. אם עד לפני מספר שנים ניהול כזה התבסס על רשומות ידניות, כיום ניתן לבצע את התהליך באופן מקוון לחלוטין ועם שימת דגש על הטמעה של מערכות מהסוג של מאנדיי, כחלק מהבנה כי מדובר ביישום שזוכה לביקוש גבוה מאוד בעידן דיגיטלי שבו כל האפשרויות פתוחות, בוודאי בכל הקשור למדיניות תמחור נוחה ומשתלמת בעבור כל בית עסק. ניתן להתחיל ולהשתמש במערכת הזו לתקופת הרצה ובהתאם לכך לקבל החלטות לגבי אופן השימוש והתדירות, כחלק מניהול עסק ופרויקט המתבצע באופן מקצועי ויעיל.

שאלות בנושא האם מאנדיי היא המערכת המומלצת לניהול משימות בעברית?

נגישות
גלילה לראש העמוד