תזונה נקייה: הסוד של ליז הארלי

ליז הארלי – כוכבת סדרת סרטי "אוסטין פאורס", וסופר-מודל מצליחה לשעבר, חיה לא רע בכלל, וגם נראית ככה!

זאת – מחשבון האינסטגרם של הכוכבת בת ה53, בו העלתה לאחרונה תמונות מדהימות מחופשה שלה באוסטרליה. בתמונות – נראית הארלי לובשת ביקיני מליין בגדי הים החדש שלה, ומפגינה גזרה שבנות 20 יוכלו להתקנא בה..

בראיון שקיימה ליז הארלי עם אתר החדשות פוקס ניוז, היא מספרת כי לפני שנים החליטה לחכות עם הקריירה, לטובת גידול בנה שהוא היום בן 16, ועכשיו היא מוכנה לחזור לעניינים עם ליין בגדי ים שהיא משיקה.

"הבן שלי הפך למשימה הראשונה שלי, ועל כך אני מאוד שמחה, "אמרה הארלי. "כשהוא נולד הייתי בת 36 ודאגתי רק לעצמי כבר די הרבה זמן. הפסקתי לעשות סרטים וטלוויזיה במשך שמונה השנים הראשונות לחייו, ואני לא מצטערת על כך לרגע. הוא תמיד יקבל עדיפות בחיי. "

View this post on Instagram

Honey Bikini @elizabethhurleybeach ????

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

אז מה הסוד של ליז הארלי, חוץ מזה שהיא יפהפיה הורסת עם גנטיקה מטורפת?

כמו שבוודאי ניחשתם מכותרת הכתבה – הסוד הוא בתזונה ובסגנון החיים שלה.

"אני לא עושה שום תרגול מוסדר, אבל אני מאוד פעילה, "אמרה הארלי. "בסופי שבוע אני יוצאת לטיולים ארוכים עם הכלבים שלי. אני מנסה לעשות מתיחות כל יום. אני עושה שיעורי יוגה או פילאטיס מדי פעם, אבל בעיקר זה פשוט תרגיל עצמי בבית. אני יכולה לעשות כמה תרגילי בטן או תרגילי רגליים או זרועות, אבל בגלל שבצעירותי התאמנתי כרקדנית, אני כבר מכיר את כל התרגילים. זה מה שעובד בשבילי ".

והיא ממשיכה:

"… אתה לא יכול להיראות טוב אם אתה לא בריא, דיאטה משחקת חלק גדול", הוסיפה הארלי. "אתה לא יכול לעשן ולשתות יותר מדי אלכוהול. כולנו מקבלים מכות מהחיים, אבל חשוב להישאר חיובי ולהישאר פעילים, ולא לכעוס. כעס לא יפה לבריאות. "

View this post on Instagram

#India @elizabethhurleybeach ??? #kashmirbikini

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

ולגבי התזונה שלה אומרת הארלי כי היא מעדיפה תזונה נקייה על פני כל תזונה אחרת:

"אני אוהבת אוכל פשוט, טבעי וקל, "אמרה הארלי. "אני לא ממש אוהבת אוכל עם הרבה כימיקלים או תוספים. כשאני בבית, אני תמיד אוכלת אוכל שגדל במקום. זה תקף גם לגבי בשר וירקות. לא רק שאני אוהב דברים שגדלים באנגליה, אני אוהב דברים שגדלים בהרטפורדשייר, וזה החלק שבאנגליה שאני גרה בו. אם אני יכול לגדל את זה בעצמי, אני אפילו שמחה יותר.

"במשך כל הקיץ אנחנו אוכלים פירות וירקות מהגינה שלי. פעם היתה לי חוות אורגנית קטנה, וכל הבשר שאכלנו היה מהחווה. ברור, זה לא אפשרי עבור רוב האנשים, אבל תמיכה בחקלאים המקומיים בכל מקום שאתה חי זה דבר טוב. "

 

נכתב על ידי מיכל מורנו הנמנית על צוות "האורגני" – עסק חברתי שהוקם על מנת לענות על צורך מהותי – טיפוח צרכנות מודעת וירוקה, על ידי חיבור יצרנים וחקלאים אורגניים מכל הארץ עם משפחות בריאות.