הנעליים שישדרגו לך את הקיץ

כל החורף כפות הרגליים היו דחוסות בתוך הגרביים ואילו עכשיו בקיץ הן ששות לצאת החוצה אל האוויר הפתוח, להתאוורר ואף להיראות! מכאן שמלבד פדיקור וענידת צמיד לקרסול, גם רצוי לבחור באלו זוגות נעליים תעבירי את חודשי הקיץ הקרובים, וכיוון שנעליים אינן שומרות אמונים רק לחודשים הקרים, אלא גם בחודשים החמים הן יודעות להיות מושכות ורלוונטיות, הרי כל שנותר לעשות זה למצוא את הנעליים שישדרגו את הקיץ הקרוב – יש למה לחכות!

נעליים לנשים

בין קיץ לחורף

אין שאלה שיש נעליים שמיועדות לחודשי החורף ויש נעליים שמיועדות לחודשי הקיץ, ועל כן מעניין לבחון מה מבדיל בין סוג אחד לשני. שנרחיב? בעוד שנעלי חורף לרוב יכילו טקסטורות רכות, הרי שנעלי הקיץ לרוב יכילו טקסטורות חלקות. בנוסף, נעלי חורף בדרך כלל יהיו סגורות, חמות ואף גבוהות – להבדיל מנעלי הקיץ שיציעו משחק עם פתחי אוורור. כמו כן, טעות לחשוב שנעל קיץ חייבת להיות פתוחה מקדימה, ועל כן נציין שאין לצפות לחוקיות מסוימת. אם כן אלו נעלים לקיץ אתן חייבות להכיר? להלן שלישייה מבטיחה:

Pretty Ballerinas

לא מעט ילדות חלמו להיות בלרינה, אך רק מעט הגשימו את החלום. מכאן שאותן ילדות הפכו עם השנים להיות נשים אלגנטיות וחזקות שבוחרות לשלב בין סטייל מודרני לבין סטייל אישי, כזה שמושתת על חלומות, כך שכיום רבות מוצאות את המענה המדויק אצל המותג המוביל Pretty Ballerinas. המותג מציע מגוון נעליים נוחות, מיוחדות, בעלות שיק וכמובן השראה מעולם הבלט – אם מבחינת הנוחות ואיכות החומרים ואם מבחינת הגזרות והצבעים, כאשר הקיץ הזה אתן חייבות להכיר את הדגם שלוקח את עולם ההשראה הכי רחוק שרק אפשר ועושה זאת בטוב טעם ובאמצעות כישרון רב שמאפיין את שאר דגמי המותג – אתן מוזמנות להכיר את הדגם: נעלי פוינט. דגם שמדמה את נעלי הבלרינה כהלכתו, הכולל חומריות וקצה כתום, אך זאת לצד שפע של תוספות מלהיבות והדפסים חייתיים.

The White Brand

אם אתן אוהבות הומור, כפכפים ונוחות, אתן חייבות להכיר את נעל הקיץ מבית החברה The White Brand. הנעליים הן בעצם כפכפים בעלי גזרה יחסית שמרנית, כפכפים שמצליחים לצאת מהריבוע, ולו באמצעות עולם של דימויים גראפיים וצבעים. השילוב הנכון של האיכות הגבוהה וההדפסים המשגעים, מייצרים אמירה שללא ספק כיף לנעול בקיץ, כאשר המכנס קצרצר ומעניק מקום של כבוד לפריט האופנתי שמפתיע כאשר מביטים מטה. אז לא, זו היא לא הנעל שתבחרו לנעול לקראת יציאה או למקום העבודה, אך בכול הנוגע לשעות הפנאי, היא ללא ספק נעל מבטיחה, קיצית ושובבה.

נעלי Sack's   

המותגSack's  אומנם מציע הרבה ומעבר לנעליים, אך גם בגזרה זו עושה עבודה נהדרת, והקיץ הזה מציע נעליים טבעיות מתמיד – נעליים נינוחות ולבנות, לצד צבעוניות ועליזות. נעליים פתוחות מאחור וסגורות מקדימה, או לחלופין פתוחות מקדימה אך סגורות מאחור. מאיפה שלא תביטו על הנעליים, תמצאו שהן מציעות משחק בין חשוף למוסתר, כאשר נוחות וטבעיות מאפיינות את מרב הדגמים. מכאן שאם הקיץ הזה את מתכוונת לחוש נינוחה ולהתחבר לאדמה, אלו ללא ספק דגמים שמוטב לבחון.

מקומה של הנעל בכפוף לזכויות האישה

כיצד לבחור? ובכן אל תשכחי שאת אישה, ועל כן מגיע לך (מתוקף זכויות האישה) להחזיק במגירה ייעודית מגוון זוגות, כך שפשוט יש להתאהב, להתרגש ולרכוש, אם כי בגבולות הטעם הטוב. בנוסף, תמיד הקפידי על איכות, כי נעל יפה ולא נוחה, סופה להישאר סגורה במגירה.