נוסעים לארה"ב: עם Liberty usa, תקבלו ליווי מלא בדרך אל הוויזה

אם אתם צריכים להוציא ויזה דחופה לארצות הברית במינימום אנרגיה, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. הכירו את חברת Liberty usa, החברה שתסייע לכם להוציא ויזה בקלות ובמהירות.

הכירו את האתר Liberty usa

אם אתם צריכים להוציא ויזה דחופה לארצות הברית, אתם צריכים להכיר את האתר Liberty usa. באמצעות החברה הזו תוכלו להוציא ויזה דחופה לארצות הברית במהירות, בהתחייבות של עד 120 ימי עסקים. החברה מספקת ליווי מלא ללקוחותיה לכל אורך התהליך ומסייעת להם להוציא ויזה במהירות וגם כמה שפחות בזבוז של אנרגיה מיותרת. למעשה, בזכות החברה אתם יכולים לחסוך לא מעט זמן וכסף, כי היא פשוט עושה הכל בשבילכם, אך על היתרונות שלה נדבר מיד.

למה כדאי לכם להוציא ויזה באמצעות Liberty usa?

כפי שציינו, היתרון המרכזי של החברה הזו בא לידי ביטוי בכך שהיא תעשה הכל עבורכם על מנת שתוציאו ויזה כמה שיותר מהר. המטרה של החברה הזו היא לחסוך לכם כסף, אנרגיה וכאב ראש ובתוך כך גם לחסוך לכם לא מעט כסף על הדרך. היא תלווה אתכם לאורך כל התהליך עד להוצאת ויזה לרצות הברית, מה שכמובן יקנה לכם שקט נפשי וביטחון.

יתרון משמעותי נוסף של החברה הזו בא לידי ביטוי באחוזי ההצלה הגבוהים מאד בכל הקשור להוצאת ויזה לחיילים משוחררים. החברה הזו מתמחה בהוצאת ויזה לארצות הברית לחיילים משוחררים ועוזרת להם לעשות את זה עם כמה שפחות אנרגיה.

בנוסף, החברה תספק לכל אורך כל התהליך מענה מהיר ויעיל במוקד הטלפוני שלה. לכן, במידה ויש לכם שאלות על התהליך עצמו או על הסטטוס שבו הוא נמצא, אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד יש לכם כתובת ברורה לפנות אליה.

בנוסף חשוב לציין שמדובר בחברה מנוסה מאד עם ותק של עשר שנים בתחום הוצאת ויזות לארצות הברית ועד רגע כתיבת שורות אלה הנפיקה החברה עשרות אלפי ויזות מאושרות, שזה כמובן נתון מטורף שמעיד על ההצלחה שלה.

 

 

איך מוציאים ויזה לארצות הברית במהירות?

השלב הראשון שאותו תצטרכו לבצע הוא מילוי ושליחת טופס לא קצר במיוחד שנקרא טופס DS160. הטופס הזה נמצא באתר של השגרירות האמריקאית והוא מכיל 200 שדות למילוי, כן, לא פחות מזה. את הטופס הזה תצטרכו למלא בשפה האנגלית ולוודא שאתם מקפידים על פרטים מאומתים לאורך כל התהליך. בשלב השני אתם צריכים לשלוח את הטופס הזה דרך האתר ולא לשכוח להדפיס אותו לראיון האישי שאותו תצטרכו לעבור. לאחר ששלחתם את הטופס תצטרכו לשלם אגרה בסך 160 דולר ורק לאחר מכן יקבעו לכם תור בשגרירות לראיון אישי. הראיון שתעברו יארך כמה דקות בלבד ותוכלו לבחור לעבור אותו בעברית או באנגלית. בסופו של דבר מדינת ארצות הברית רוצה לדעת שאתם לא מגיעים לארצות הברית על מנת לעבוד ולגור במדינה, אלא מגיעים כדי לטייל. במידה ועברתם את הראיון, תקבלו את הדרכון תוך מספר ימים עם שליח עד הבית.

אילו שירותים נוספים מספקת החברה?

מעבר לשירות של הוצאות ויזה דחופה לארצות הברית, מספקת החברה שירותים נוספים כמו הנפקת דרכון אמריקאי, חידוש דרכון אמריקאי בישראל, הוצאת מספר סושיאל סקיורטי אמריקאי, הנפקת תעודת לידה אמריקאית, אזרחות אמריקאית לילדים, מידע על הגרלת הגרין קארד ועוד.

לסיכום

אם אתם צריכים להוציא ויזה דחופה לארצות הברית ומחפשים חברה שתסייע לכם לעשות את זה בזמן הקצר ביותר עם מינימום אנרגיה, אתם צריכים לנסות את השירות של Liberty usa.

שאלות בנושא נוסעים לארה"ב: עם Liberty usa, תקבלו ליווי מלא בדרך אל הוויזה

נגישות
גלילה לראש העמוד