בניית אסטרטגיה, ליווי והדרכה בדרך לבניית מיתוג מעסיק: עם Brainnu תעשו את זה כמו שצריך

אם אתם זקוקים לבניית אסטרטגיה ליווי והדרכה בדרך לבניית מיתוג מעסיק, אתם צריכים להכיר את חברת Brainnu. מה זה מיתוג מעסיק ואיך חברת Brainnu תעזור לכם בזה? כל התשובות לפניכם.

מה זה מיתוג מעסיק?

מיתוג מעסיק הוא תהליך העוסק במיצובו של ארגון או חברה כל שהיא כחברה בעלת תדמית חיובית בעיני המועסקים שלה. אנחנו אמנם מתייחסים לתהליך הזה כאל תהליך פנים ארגוני, אך יש לו כמובן השלכות חשובות מאד בכל הנוגע לתהליך הגיוס של מועסקים פוטנציאליים חדשים לחברה. בסופו של דבר לתהליך הזה יש שתי מטרות עיקריות. האחת, לגרום למועסקים בה להאמין שהיא המקום הטוב ביותר לעבוד בו. המטרה השנייה היא לגרום למועמדים פוטנציאליים להאמין שמדובר בחברה שכיף וטוב לעבוד בה, כזו שכולם רוצים לעבוד בה. אחת החברות הבולטות כיום שעוסקות בין השאר בתהליך מיתוג מעסיק היא חברת Brainnu. מדובר בחברת קריאייטיב אך כמובן שלא רק, בואו נצלול פנימה ונכיר אותה.

הכירו את חברת Brainnu

חברת Brainnu היא חברת בוטיק שמתמחה בתחום מיתוג המעסיק ומשרתת מגוון רחב של לקוחות. מדובר למעשה בחברת קריאייטיב שמספקת שירותים בתחום הזה, חברה יצירתית שחרטה על דגלה לעשות את הדברים קצת, לספר את הסיפור של הלקוח שלה בצורה קצת שונה ולצאת מהקופסא. המטרה של חברת Brainnu היא לחשוב קדימה כל הזמן ולנתח מה הארגון או החברה שהיא משרתת יכולים לחדש לקוחות שלהם.

חברת Brainnu עוסקת בין השאר גם בשיווק וכמובן במיתוג מעסיקים. המטרה שלה היא לגרום ללקוחות החברה שאותה היא משרתת לחשוב להבין שמדובר בחברה שהכי טוב לעבוד בה, כדי לגייס עובדים איכותיים וטובים. לקריאייטיב שהחברה משתמשת בו יש השפעה גדולה מאד על המיתוג שלה וזה בדיוק מה שBrainnu עושה, בונה קריאייטיב מנצח שמשפר את התדמית של החברה לאין שיעור.

 

 

איך Brainnu בונה את מיתוג המעסיק?

Brainnu מאמינה שקריאייטיב נכון של חברה הוא כזה ששומר על כמה מאפיינים שאסור לוותר עליהם, בין השאר אותנטיות, צבעוניות, כמה שפחות חפירות ועוד מגוון רחב של פעולות שיגרמו לאנשים לא להתעלם מהמותג שלכם. Brainnu מאמינה שצריך לצאת מהמעגל האין סופי של התעלמות מפרסומים של חברות שמשקיעות הון תועפות ברכישת מדיה לטובת עשייה קצת אחרת, חשיבה מקורית עם קופי מהדהד שיגנוב את ההצגה בכל דרך אפשרית.

למה כדאי לכם למתג את העסק עם Brainnu?

כל העובדים של חברת Brainnu קמים בבוקר כדי לעשות טוב לעסק שלכם ולבנות לו קריאייטיב מנצח שימצב אותו כעסק שכולם רוצים להיות מועסקים בו. בעידן זה של תחרות גדולה מאד של חברות על מועסקים פוטנציאליים אתם לא יכולים להשאיר מאחור את העסק שלכם, לכן אתם זקוקים לחברה כמו Brainnu שמאמינה בחזון החדשנות ובערכים כמו אנשים חדשניים, מטרות חדשניות, למידה חדשנית, מוח חדשני ואפילו תשוקה חדשנית.

אתם עובדים מספיק קשה כדי לקדם את העסק שלכם, אבל אתם צריכים לפנות את הדרך ולאפשר למומחים לעשות את מה שהם יודעים לעשות כדי להוביל אתכם קדימה. רק אתם באמת תוכלו להתפנות לעשייה המקצועית ולייעל את העסק שלכם עוד יותר. חברה מקצועית כזו תוכל לנתח ביחד אתכם מה החזון שלכם, מה המטרה שלכם ואיפה אתם רוצים להיות בעוד מספר שנים מהיום על מנת לקדם אתכם לשם.

לסיכום

אין ספק שבניית אסטרטגיה ומיתוג מעסיק הם תהליכים סופר חשובים לכל חברה וארגון. אם אתם רוצים למצב את עצמכם כעסק בעל תדמית חיובית, אתם צריכים להשקיע את האנרגיה במיתוג מעסיק.

שאלות בנושא בניית אסטרטגיה, ליווי והדרכה בדרך לבניית מיתוג מעסיק: עם Brainnu תעשו את זה כמו שצריך

נגישות
גלילה לראש העמוד