לוקחת את הטכנולוגיה צעד קדימה – ישר תעשיות פלסטיק

טכנולוגיית הפלסטיק היא טכנולוגיה מודרנית, אשר חיינו לא היו נראים אותה דבר בלעדיה. זו היא טכנולוגיה פשוטה לכאורה, אך היא עברה למעשה התפתחויות רבות מאוד במשך השנים. כיום, מי שעוסק בכך ברמה המתקדמת ביותר, זקוק למומחיות לא מעטה ולציוד משוכלל. חברה כזו שבולטת בארץ, היא ישר תעשיות פלסטיק. לפניכם סקירה קצרה, שתאפשר לכם להכיר אותה במבט על.

פתרון שלם וכולל

ישר תעשיות פלסטיק היא חברה וותיקה, אשר פונה לארגונים ולחברות גדולות. החברה נוסדה בשנת 1978 ומאז היא מספקת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים בתעשיית הפלסטיק. זאת, כולל פיתוח פתרונות כאלה לפי דרישות הלקוח, ייצור, ייעוץ והתאמה. החברה פועלת בעולמות החקלאות, בטחון, רפואה, אסתטיקה, אלקטרוניקה והייטק, מוצרי צריכה ועוד – מגוון רחב של ענפי תעשייה ושל שירותים, בארץ וגם בעולם. היא מנוסה בתחומים רבים, כגון פיתוח של תבניות פלסטיק, אך ייחודה הוא זה: הצעת פתרון שלם וכולל ללקוח, עם אפיון, ייצור, הרכבה ואריזה, כאשר הכול מבוצע במקום אחד. היתרונות בכך, מתבטאים בחסכון כספי, חסכון בזמן עבור הלקוח, שיפור איכות המוצר, צמצום הפחת, חסכון בניהול הלוגיסטיקה וההובלה ואף הבטחת איכות משופרת.

מומחית בהזרקת פלסטיק

לחברה התמחות מיוחדת בהזרקת פלסטיק. מדובר על הזרקת פלסטיק ממגוון חומרים טכניים. זאת, כולל שירותי הזרקת שני חומרים באותו מוצר (מה שמכונה בשם הזרקה דו קומפוננטית), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים וכן שיטות נוספות. לשם כך, ישר תעשיות פלסטיק מפעילה כ-30 מכונות הזרקה, שהן בטווח משקלים של 50 עד 1,400 טון.

תבניות ועיבוד שבבי

עוד פעילות מרכזית של ישר תעשיות פלסטיק, היא תכנון וייצור של תבניות פלסטיק וביצוע עבודות של עיבוד שבבי. מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות מדידה תלת ממדיות, הן חלק מהאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים, אשר מחלקה זו משתמשת בהם. מעבר לשירותי פיתוח של תבניות פלסטיק ועבודות העיבוד השבבי, החברה מציעה גם שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות כאלה, תיקון שלהן במידת הצורך ואף שירותי אחסון עבורן. במילים אחרות – פתרון מקיף ומלא, בהתאם לצרכי הלקוח.

 

 

עוד מישר תעשיות פלסטיק

כמו כן, החברה מציעה את השירותים הבאים:

  • עיצוב מוצר – שירות עזר חשוב, עבור השלבים הראשוניים שלפני הייצור עצמו.
  • תכן הנדסי למוצרים – שירותי תכנון המוצר ברמה הטכנית.
  • שירותי צביעה – שירותי צביעה דקורטיבית של המוצרים. כמו כן, ניתן לקבל צביעה מוליכה. מדובר בצבע אשר מיושם מצידו הפנימי של המוצר והוא משמש כאמצעי לצמצום סיכונים למערכות אלקטרוניות. זאת, כנגד הפרעות מתדרי רדיו (RFI – Radio-Frequency Interference) והפרעות אלקטרומגנטית בכלל (EMI – Electromagnetic Interference).
  • הדפסות – הדפסות רשת וטמפון (הדפסה על משטחים לא ישרים) על גבי המוצרים.
  • ביצוע הלחמות אולטרה סוניות – הלחמות אשר משמשות עבור חיבור חומרים פלסטיים למכלולים, כאשר לא ניתן לייצרם באמצעות תהליך הזרקה רגיל. ישר תעשיות פלסטיק מתמחה גם בייצור הקרן וגם בייצור המקבעים, אשר נדרשים לצורך הלחמה מסוג זה. כמו כן, היא עושה שימוש במכשור כיול מתקדם לקביעת עוצמת ותדר קרן ההלחמה והיא אף נחשבת למומחית בתחום זה.
  • שירותי החדרת אינסרטים – שירותי החדרת אינסרטים באמצעות מכונה ייעודית, אשר מאפשרת להחדיר אותם שלא בתוך התבנית, באמצעות תהליך חיצוני. המכונה מאפשרת להשיג ניצבות מול המוצר, בכל נקודה בחלל.

לסיכום

אם אתם מחפשים את הפתרון האולטימאטיבי למוצרי פלסטיק, ישר תעשיות פלסטיק היא התשובה.

שאלות בנושא לוקחת את הטכנולוגיה צעד קדימה – ישר תעשיות פלסטיק

נגישות
גלילה לראש העמוד