כבר לא רק בפירות הדר: סרום ויטמין C וחומצה היאלורונית למראה עור מושלם

עולם הביוטי התפתח מאוד בשנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא בפיתוח של מוצרים אשר נועדו לסייע לא רק לשיקום העור אלא גם ליצירה של מראה עור בריא, בכל גיל. שילוב של סרום איכותי בשגרת הטיפוח מהווה דרך מצוינת לנצל את הרכיבים הפעילים, כאשר שילוב של סרום לצד חומר היאלרונית מהווה הזדמנות מצוינת לשדרוג של שגרת הטיפוח באפס מאמץ ומקסימום תוצאה שאותה ניתן לראות בהמשך על עור הפנים. מה הופך את השילוב בין סרום ויטמין C לבין חומצה לשילוב מושלם? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

סרום עוצמתי לשיקום עור הפנים והחדרת לחות

החשיבות של צריכה מוגברת של ויטמין C ידועה לכל בהקשר הבריאותי, אולם האם ידעתם כי לוויטמין הזה מיוחסות השפעות גם על מראה עור הפנים? למעשה, מוצר מצוין שיתרום למראה העור הוא סרום עוצמתי של חברת ICONIX אשר הצליחה לפתח סרום המשל בין שני רכיבים משמעותיים – ויטמנים המסייעים לטובת טשטוש של כתמי שמש, שיפור גוון העור וכן הפחתה של מראה הקמטים, כאשר ויטמין זה הינו נוגד חמצון טבעי אשר שומר על העור מפני נזקים סביבתיים וכן מסייע לטובת ספיגה יעילה יותר של נוגדי חמצון בעור. השילוב של חומצה הוא בעל משמעות אדירה, מאחר והחומצה מיועדת לטובת הפחתת מראה הקמטוטים ואף מסייעת לטובת החלקה של פני השטח בעור הפנים, מתוך מטרה להגן על הרקמה העדינה ובהתאם לכך גם לאזן את רמת הלחות.

מדובר במוצר מהפכני שזוכה לביקוש גבוה מאוד בשל היותו סרום המגן על העור מפני גורמים חיצוניים אשר עלולים לגרום ליובש, גירוי כמו גם הזדקנות מואצת של העור, כאשר בשילוב של החוממצה ניתן להרגיע את העור ואף לחדש אותו, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על יצירה של שגרת טיפוח אפקטיבית ולאורך זמן.

 

 

שילוב של חומצה היאלרונית בשגרת הטיפוח – מדוע הוא הכרחי?

השילוב של חומצה היאלרונית בשגרת הטיפוח מהווה הזדמנות מצוינת ליצור שגרת טיפוח משודרגת. הסיבה לכך נובעת בעקבות היתרונות המיוחסים לחומצה הזו בכל הקשור לשיקום עור הפנים, בכל גיל ועם שימת דגש על ניצול מקסימלי של הרכיבים. מדובר במולקולה המצויה בריכוז גבוה מאוד בעור והיא קריטית לוויסות של הלחות בתוך התאים ועל כן שילוב של חומצה זו באמצעות הסרום של חברת ICONIX מהווה הזדמנות מצוינת לדאוג למרקם של עור הפנים, ואף לטשטש פגמים, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על ניצול מקסימלי של הסרום המשלב גם חומרים פעילים. שגרת טיפוח נכונה המבוססת על שימוש בתכשיר מהסוג הזה מהווה הזדמנות מעולה לקידום הליך שיקום עור הפנים בכל גיל, כאשר דרך האתר הרשמי של החברה תוכלו לרכוש את המוצר בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על ניצול הרכיבים הפעילים.

רכישה משתלמת המתבצעת בלחיצת כפתור

חברת ICONIX היא חברה מוכרת ומובילה בתחומה אשר הצליחה לפתח סדרה של מוצרים ייעודים לעור הפנים. הייחודיות של החברה הזו נובעת הן בשל הליך פיתוח מתקדם שנועד לסייע לכל אחד ואחת ליצור שגרת טיפוח מקצועית, בעלות כספית נוחה ועם הבנה כי כל מוצר של החברה מיוצר ונבדק תחת תנאים קפדניים שנועדו להוביל להשקעה משתלמת. על כן, רכישה של סרום המשלב בין ויטמנים לבין חומצה היאלרונית הוא בעל השפעה חיובית על היכולת לקדם תהליך של החדרת לחות כמו גם יצירה של מראה עור רענן, במינימום מאמץ ועם מקסימום תוצאה.

לסיכום

הסרום העוצמתי של חברת ICONIX נמכר כעת באתר הרשמי ומאפשר לכל אחת ואחד מאיתנו לשדרג את שגרת הטיפוח ולהצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שכבר רכשו את הסרום, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה ממוצר איכותי בעלות כספית אטרקטיבית שישדרג את שגרת הטיפוח ויהפוך לחלק בלתי נפרד מטיפוח והזנה של עור הפנים.

שאלות בנושא כבר לא רק בפירות הדר: סרום ויטמין C וחומצה היאלורונית למראה עור מושלם

נגישות
גלילה לראש העמוד