פרקטי ומלא בסטייל: איך בוחרים ארונות מטבח?

בתהליך של עיצוב וחידוש של המטבח צריך לקחת בחשבון לא מעט אלמנטים, כאשר אחד מהאלמנטים המרכזיים הוא ללא ספק ארונות המטבח. אם בעבר הסתפקתם בארונות גנריים למדי, כיום ניתן לומר כי חל שינוי משמעותי המגיע לידי ביטוי במסגרת של שפע סגנונות שיכולות להתאים לכל סוג של מטבח. אם אתם מתלבטים בדיוק לגבי בחירה של ארונות, להלן כל הדגשים החשובים בדרך להשקעה כספית נבונה.

התאמה לעיצוב של המטבח

מאחר וארונות מטבח הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של המטבח, צריך לקחת בחשבון את העיצוב ולהתאים את הארונות כך שהם ישתלבו בצורה מדויקת עם הרושם שאותו אתם רוצים ליצור, במסגרת חידוש המטבח. באמצעות מטבחי רגבה תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סגנונות שונים, כל זאת מתוך מטרה להוביל לבחירה מדויקת אשר תסייע לכם להוביל לעיצוב מוצלח של מטבח שהוא גם מעוצב, אבל לא פחות מכך פרקטי.

חלוקה פנימית

כאשר אתם בוחרים את הארונות, צריך לקחת בחשבון את אופן החלוקה הפנימי, וזאת מתוך מטרה לסדר ולארגן את חומרי הגלם לאפייה, בישול ועוד באופן נגיש ועם שימת דגש על התאמה לצרכים הנדרשים שלכם בתפעול המטבח. שימו לב כי בארונות החדשים ניתן לבצע מראש התאמות נדרשות מבחינת אופן החלוקה למדפים כולל מדפים נשלפים, כל זאת מתוך מטרה ליצור אלמנט מעוצב המשמש כחלק בלתי נפרד מאחסון של פריטים במטבח.

חומרי גלם

מאחר וארונות מטבח הם ארונות שצריכים לשרת אתכם למשך שנים רבות, מומלץ לחקור לעומק ולבחון את טיב חומר הגלם שנבחר לארון, וזאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית אפקטיבית אשר תתבטא בארונות איכותיים שנשמרים  למשך שנים ארוכות, ברמת איכות וגימור גבוהות. עיצוב מטבחים המבוסס על חומרי גלם איכותיים כמו למשל עץ מלא יכול להניב לכם את היכולת להבטיח כי הכסף שלכם מושקע בחוכמה, בעקבות ארונות העשויים מחומרי גלם מצוינים שיכולים להתאים גם לחשיפה מתמדת לחום וקור, כפי שמתרחש בזמן עבודה במטבח.

 

 

חזית הארונות

לחזית של הארונות יש השפעה ישירה על היכולת ליצור מטבח מעוצב. יש מספר טרנדים בתחום הזה והם כוללים בין היתר חזית עשויה עץ מלא, חזית זכוכית ועוד. השפע עשוי לבלבל ועל כן אם אתם נוטים לסגנון אחד, מומלץ להיכנס לרשתות החברתיות כמו למשל פינטרסט מתוך מטרה לקבל השראה וליישם את החזית שאליה הכי התחברתם, כחלק מעיצוב מוצלח של מטבח.

פונקציואלית כקו מנחה

השימוש במטבח משתנה מאחד לשני, ובהתאם לכך גם היכולת לבצע החלטה לגבי הארונות שמתאימים לכם באופן הטוב ביותר, וזאת בהתאם לאופי השימוש במטבח. אם אתם למשל נוטים לארח לא מעט, הקפידו על שילוב של ארונות תלויים לצד ארונות נמוכים הממוקמים ליד המדיח למשל, ואילו מדובר במטבח שבו אתם לא נוהגים לשהות הרבה זמן, אפשר לוותר על ריבוי של ארונות ולבחור בשניים עד שלושה ארונות בלבד.

לסיכום

התייעצות עם מומחים וכן הבנה של הצרכים הנדרשים מהווים את הבסיס לקבלת החלטות נכונה, בוודאי כאשר מדובר בהחלטה משמעותית כמו בחירה בארונות מטבח חדשים. באתר של חברת רגבה תוכלו לקבל שפע של השראה מקטלוג עשיר ומעודכן של ארונות, כאשר לכל אורך הדרך אפשר ואף רצוי לקבל את הליווי המקצועי של נציגי השירות, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית אשר תניב לכם מטבח מעוצב, פרקטי ובעל משמעות מבחינת היכולת לאחסן את כל הציוד שלכם בארונות החדשים.

שאלות בנושא פרקטי ומלא בסטייל: איך בוחרים ארונות מטבח?

נגישות
גלילה לראש העמוד