אופיס מקורי למחשב, גם לבעלי עסקים: כל התוכנות שמחכות לכם באתר Se-Keys

חבילות אופיס ועסקים הולכים מצוין ביחד, מזה שנים רבות. כך שהצורך ברכישת חבילת אופיס טובה וכמובן חוקית, כמעט תמיד קיים. כעת השאלה היא, איזו גרסה של חבילת אופיס לרכוש? וכמובן – ממי לרכוש? אתר Se-Keys מציע לכך מענה מיוחד ומשתלם מאוד. במה מדובר? זו היא סקירה קצרה, שתאפשר לכם להכיר אותם במהירות וכמובן, את התועלות עבורכם:

רכישה נוחה עבור עסקים

מעבדי תמלילים, גיליונות אלקטרוניים, כלי יצירת מצגות – אלה כמה מהכלים השימושיים ביותר בעסקים. למעשה, אי אפשר לנהל עסק כיום, מבלי להשתמש לפחות במעבד תמלילים ובגיליון אלקטרוני. לא פלא לכן, שמוצאים את הכלים האלה מאוגדים יחד, בחבילות, באופן נוח ומהיר לרכישה עבור עסקים. השם הגנרי עבור חבילות מסוג זה הוא "חבילות אופיס", בעקבות הפופולאריות העצומה של MS Office, לאורך שנים. אז סביר שתרצו לרכוש חבילה כזו. אבל מהיכן? באתר Se-Keys תוכלו לרכוש את תוכנת אופיס 2021 לבית ולעסק, באופן מהיר ונוח במיוחד. כאן אנו כבר מדברים לא רק על רכישת תוכנה רגילה, אלא על רכישה מקוונת, דרך האינטרנט. מודל רכישה כזה, מספק כמה וכמה יתרונות שימושיים, כולל מהירות, נוחות ומחיר אטרקטיבי מאוד. אין צורך להגיע לחנות מחשבים או להמתין לקבלת מוצר פיזי, אשר נשלח אליכם בדואר.

 

 

עוד היבטים חשובים

רכישה באתר זה עשויה להתאים מאוד לעסקים, מכמה סיבות, בהן

  • המחיר נוח במיוחד – זאת, תודות לכמה נקודות מפתח: ראשית, אלה לא תוכנות "בקופסה" אלא רישיונות דיגיטליים. כך אתם נהנים מחסכון בעלות של מוצר פיזי וגם אין צורך במשלוח המוצר ובעלויות המשלוח. עוד גורם שמוביל לחסכון, הוא רכישת כמויות גדולות על ידי Se-Keys מספקיה וללא פערי תיווך. כמו כן – היא איננה משווק מורשה ותודות לכך, אין מחירי מינימום שהיא חייבת לעמוד בהם.
  • הרישיונות מקוריים – תוכלו להיות עם ראש שקט, שאתם רוכשים רק תוכנות חוקיות. כמו כן, הפעלות המוצרים השונים מתבצעות במסגרת הפלטפורמות של הספקים הרשמיים.
  • התשלום מאובטח – תשלום דרך האינטרנט הוא כמובן דבר שיש לעשות בזהירות מבחינת אבטחה. רכישה באתר Se-Keys מתבצעת באופן מאובטח, כולל התשלום באשראי או ב-Paypal.
  • ישנה השוואה נוחה – תוכלו להשוות בנוחות בין המוצרים השונים, תודות להשוואה שאתר מציע בין מוצרי חלונות ובין מוצרי אופיס.
  • ההתקנה קלה – באתר ישנם גם מדריכי התקנה וסרטוני הדרכה בנידון. את מדריך ההתקנה למוצר ספציפי גם תקבלו לאימייל, בעקבות רכישת אחד המוצרים. במידת הצורך, יעמדו לרשותכם גם קישור להסברי התקנה באתר היצרןוגםתומכיםשלאתר Se-Keys.
  • עוד באתר – כמו כן, תמצאו באתר אזור שאלות נפוצות ותשובות ואזור של מאמרים בבלוג.

התוכנות שזמינות

לשם השלמת התמונה, נציין כי באתר זה תוכלו לרכוש לא רק חבילות אופיס, אלא גם

  • תוכנות אנטי וירוס – להגנת המחשבים בעסק שלכם.
  • תוכנות VPN – הכלי הוותיק והחשוב של Virtual Private Network, להגנת התקשורת בעסק.
  • משחקי מחשב – Se-Keys מיועד לא רק לעסקים וגם לאנשי עסקים יש חיים פרטיים. אגב, אפשר כמובן לרכוש משחקי מחשב לשימוש העובדים שלכם – בהשקעה קטנה, תוכלו לאפשר להם ליהנות קצת בהפסקות העבודה. המשחקים באתר כוללים בין השאר קלאסיקות כגון משחק הנהיגה פורמולה 1 2022 F1 22, משחק הכדורגל FIFA 23 (Standard Edition) Xbox One וכן מנוי אקסבוקס לייב גולד (Xbox Live Gold) ומנוי Xbox Game Pass Ultimate.

לסיכום

מומלץ לשמור את כתובת האתר, מאחר שבמוקדם או במאוחר תזדקקו לאתר איכותי ומיוחד כזה! עבור רכישת חבילות אופיס ולא רק.