מעוניינים לתרום לעמותה? אתר Jgive יעזור לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות

היכולת שלכם להעניק תרומה כספית לעמותה הקרובה לליבכם לא פעם נתקלת בקשיים, וזאת בשל דמי תיווך שמונעים את העברת הכספים באופן מלא. דרך הפלטפורמה של אתר Jgive תוכלו לתרום את הכסף במלואו – בקלות ובמהירות.

אתר Jgive: פלטפורמה חדשנית לתרומה לעמותות בשקיפות מלאה

אתר Jgive הוקם מתוך מטרה אחת וברורה: לאפשר לציבור התורמים בישראל לבצע תרומה לעמותה הקרובה לליבם, באופן מקוון ועם שימת דגש על מתן התרומה במלואה. מדובר בבשורה של ממש וזאת בשל קשיים בהם נתקלים לא מעט תורמים שרוצים להעניק מכספכם לטובת החברה, אולם מגלים בדיעבד כי הכסף לא הועבר במלואו בעקבות דמי תיווך או חוסר שקיפות מצד העמותה. בשל כך, החליטה עמותת Jgive שהינה עמותה ללא מטרת רווח לספק לציבור התורמים בישראל אפשרות להעניק תרומה כספית דרך האינטרנט, בשקיפות מלאה לכל אורך התהליך. ניתן לבצע את הפעולה של התרומה דרך האתר, ובכך ליצור נתיב חדשני לטובת סיוע לאחר.

מעוניינים לתרום לעמותה? אתר Jgive יעזור לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות

בית חם לאלפי עמותות – ותורמים

הייחודיות של האתר נובעת מתוך היותו בית חם למעל 1,213 עמותות פעילות שנבדקו לעומק מתוך מטרה להבטיח כי הכספים אותם אתם תורמים יעברו למטרות לשמן בחרתם לתרום. מאז החל לפעול נרשמו לאתר מעל 876,515 חברים בקהילת התורמים והיא רק הולכת וצומחת, ועדות לכך ניתן למצוא בסיפורי ההצלחה הרבים שנוצרו בעקבות המעורבות של התורמים בפרויקטים רבים אותם קידמו העמותות הרשומות באתר. במסגרת הפלטפורמה האינטרנטית תוכלו לתרום לפרויקטים ותחומים רבים: בריאות, רווחה, חברה וקהילה, תרבות, ציונות, ביטחון והצלה כמו גם חינוך ומחקר. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לסייע לעמותות מובילות כמו גם עמותות חדשות להרחיב את פעילותן כמו גם ליצור שינוי אמיתי בחייהם של עשרות אלפי בני אדם. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם ליצוק משמעות אמיתית לחייכם ולספק תמיכה בעבור עמותות שזקוקות לכך בצורה משמעותית, בייחוד לאחר משבר הקורונה. בעקבות השנה הכלכלית הקשה והסגר עמותות רבות נאלצו להפסיק את פעילותן או לצמצם באופן משמעותי, ועל כן דרך הפלטפורמה של העמותה והבית החם אותו היא מספקת בעבור שורה ארוכה של עמותות תוכלו לסייע ולעזור, כל זאת באופן שמתבצע דרך האינטרנט ועם שימת דגש על מערך תרומה המתנהל בצורה שקופה ומושכלת.

אזור אישי לתרומה לטובת קבלת שליטה ובקרה

אם אתם מעוניינים לתרום למספר עמותות במקביל או לבחון את תמהיל התרומה באופן קבוע לצרכי מס, ניתן להיעזר בעמוד האישי שלכם שדרכו ניתן לקבל גם קבלות בעבור התרומה וכן להעביר את סך התרומות השנתי לרשויות לטובת קבלת הטבות מס. מדובר בהטבה משמעותית שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים, ועל כן שני הצדדים מרוויחים: אתם כתורמים מקבלים יכולת לשלוט באופן מלא על התרומות שלכם ואילו העמותה מספקת אפשרות לעמותות לקבל את מלוא התשלומים מצד התורמים ללא עמלת דמי תיווך. הדבר מתאפשר בזכות פילנתרופים שרואים בפעילות העמותה מבורכת ועל כן העמלה אותה תידרשו לשלם בעבור הטיפול בתרומה כמו גם העברה הינו נמוך במיוחד.

לסיכום

עמותת Jgive חרטה על דגלה לספק אפשרות לקהל התורמים הרחב כאן בישראל להעניק תרומה לעמותות באופן אינטרנטי ובלחיצת כפתור. האתר גדל ועוד ועוד עמותות כמו גם תורמים מצטרפים וכעת הגיע הזמן שגם אתם תוכלו לנהל את מערך התרומות באופן נגיש, יעיל ובעל משמעות אדירה בעבור עמותות רבות שרוצות להמשיך ולפתח את תחום הפעילות לטובת הרווחה של חלקים רבים בציבור הישראלי –  לטובת חברה שוויונית וצודקת.

שאלות בנושא מעוניינים לתרום לעמותה? אתר Jgive יעזור לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות

מעוניינים לתרום לעמותה? אתר Jgive יעזור לכם לעשות זאת בקלות ובמהירות
נגישות
גלילה לראש העמוד