סקירת ספקי האינטרנט לשנת 2020 – כולל חוות דעת על ספק itc

ספקי אינטרנט הם בין סוגי ספקי השירותים החשובים ביותר כיום. אין מי שלא נעזר בהם – אנשים פרטיים ועסקים מכל הגדלים. לצד ספקי התשתית לחיבור לאינטרנט, הם מהווים את הבסיס החיוני לגישה לרשת חשובה זו. נכון ל-2020, אלה הבולטים:

ITC

ITC מציעה ללקוחות פרטיים אינטרנט בחיבור מהיר, כספק פלוס תשתית (HOT או בזק). ITC מציעה גם מגוון שירותים מנוהלים ללקוחות עסקיים. זאת, עבור קישוריות לאינטרנט, כמו גם לרשת פרטית בין הסניפים השונים של העסק.

חשוב לדעת כי ספק אינטרנט ITC הוא בין הבולטים ביותר כיום. החברה מעסיקה מומחים עם ניסיון רב בחברות תקשורת מובילות ומציעה פתרונות לעסקים מכל הגדלים.

בזק בינלאומי

בזק בינלאומי נמצאת כידוע בבעלות בזק, אך מתפקדת כחברה עצמאית בפני עצמה. החברה הוציאה לפועל פרויקט של כבל תקשורת אופטי תת ימי ב-2012. כמו כן, יש לה מרכז בהונג קונג. בזק בינלאומי מספקת שירותי תקשורת ומחשוב שונים לעסקים, כולל חיבור לרשת האינטרנט ושירותים משלימים לכך.

סקירת ספקי האינטרנט לשנת 2020

פרטנר

ספקית אינטרנט מקומית בולטת נוספת. החברה יצאה ב-2017 עם מיזם סיבים אופטיים, אשר באמצעותו היא מספקת מהירויות חיבור לאינטרנט של עד 1 ג'יגה. פרטנר היא גם הבעלים של חברת 012 סמייל טלקום, שמציעה אף היא שירות התחברות לרשת האינטרנט. החברה מציעה לעסקים ספק + תשתית אינטרנט במחיר נמוך וכן תמיכה טכנית שזמינה 24 על 7.

018 אקספון

חברה זו, התחילה במקור את פעילותה כחברה בשם Xfone בבריטניה. בהמשך, היא החלה לפעול בישראל בהצעת שירותי חיבור לאינטרנט. בשלב זה, הדגישה 018 אקספון הצעת מחירים שהיו נמוכים במיוחד. כמו כן, היא הייתה חלוצה בהצעת חיבור לאינטרנט בפרוטוקול IPv6. כיום, החברה מתמקדת בעיקר בשוק הביתי והיא מציעה מגוון חבילות, עד לקצב הורדה של 200Mbps.

עוד נקודות חשובות

כל החברות שהזכרנו, מציעות שירותי ערך מוסף שונים, כהשלמה לשירות החיבור לאינטרנט. הצעות אלה, כמו גם הנחות שונות ומבצעים, משתנים תדיר. החבילות השונות משתנות וכך גם מחיריהן ועוד. לכן בהשוואה ביניהן, מעבר להתמקדות בספקיות האמינות והבולטות ביותר, חשוב מאוד להתעמק בפרטים העדכניים. כמו כן, ישנו ההיבט הידוע של ספק תשתית, לצד ספק חיבור לאינטרנט, לצד ספק טלפוניה קווית וטלפוניה סלולרית. כל האלמנטים האלה, משתלבים אצל הספקים השונים באופנים רבים – שוק סיטונאי, באנדל, באנדל הפוך. כאמור, חשוב להתעמק בפרטים העדכניים.

במבט לעתיד

מי יהיה בולט בהמשך השנה ובשנים הבאות, לא קל לנבא. כל שוק התקשורת בארץ עובר תמורות מתמשכות, גם מצד הרשויות וגם מצד הספקים. לכן, כדאי גם לעסקים וגם לאנשים פרטיים להישאר מעודכנים בהתפתחויות. בחירה בחברות הבולטות כפי שפירטנו, היא נקודת התחלה טובה בכל מקרה.

לסיכום

תחום ספקי האינטרנט הוא תחום דינאמי מאוד. לכן מומלץ להשוות בין ספקי האינטרנט, לקראת חידוש חבילה ובכלל באופן תקופתי. מומלץ לקרוא חוות דעת על ספק  ITC, להשוות עם חברות וותיקות כמו בזק או פרטנר או חברה מחו"ל כמו אקספון, ולהתרשם מהדעות של הגולשים על כל ספק, על החוויות שלהם והשירות שהם קיבלו.

שאלות בנושא סקירת ספקי האינטרנט לשנת 2020 – כולל חוות דעת על ספק itc

סקירת ספקי האינטרנט - לשנת 2020
נגישות
גלילה לראש העמוד