עיצוב דירה חדשה ובזול

המעבר לדירה חדשה טומן בחובו ארגונים ותכנונים רבים. במהלך מכירת הדירה הישנה ורכישת הדירה החדשה אנו נאלצים לשלם סכומים רבים ולהיפרד מכספים שחסכנו במשך שנים רבות. עם המעבר לדירה החדשה, מוטלת עלינו משימה נוספת: לעצב את הדירה. כיצד נעצב את הדירה? איך נחסוך את עלויות העיצוב? כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

עלויות הדירה החדשה

רכשתם דירה חדשה והעלויות אינן זולות במיוחד, מעבר לתשלום עבור המשכנתא, הוטלו עליכם גם מיסים שונים כמו מס שבח בעבור מכירת הדירה הישנה ומס רכישה בעבור רכישת הדירה החדשה, מעבר לזה, ההוצאות על עו"ד שליווה אתכם בתהליך, תשלום לקבלן, חיבורים לחברת התקשורת, מערכת מיזוג אוויר, התקנת סורגים והובלת הציוד, צמצמו את תקציב העיצוב שלכם. ניתן לחסוך בעלויות עיצוב הדירה בכמה דרכים וליצור לעצמכם את הבית עליו תמיד חלמתם גם מבלי להוציא סכומי עתק נוספים.

עיצוב דירה בזול

איך ניתן לחסוך בעלויות העיצוב?

שוק הפשפשים

אם טרם ביקרתם בשוק הפשפשים ביפו, מוטב שתעשו זאת בהקדם האפשרי. בשוק הפשפשים ובאזור כולו תוכלו למצוא שלל מגוון של רהיטים וחפצי נוי מרהיבים וייחודיים במחירים אטרקטיביים. רהיטים בסגנון מודרני או וינטז' מעטרים את חלונות הראווה של החנויות השונות באזור השוק. פנו לכם יום וצאו לסיור בין חנויות הרהיטים השונות, וודאי תמצאו אלמנטים עיצוביים שמוצאים חן בעיניכם ויכולים להקנות לביתכם את המראה הרצוי.

 קבוצות פייסבוק ואתרי יד 2

ברשת החברתית וברחבי הרשת עצמה, תוכלו למצוא קהילות שונות למכירת חפצים ורהיטים משומשים. רוב המוצרים נמכרים במחירים זולים להפליא ומצויים במצב טוב שמחשבתם. אל תפסלו את הרכישה באתרי יד 2 ובקבוצות הפייסבוק השונות מאחר ותופתעו לראות אילו אלמנטים דקורטיביים זולים תוכלו למצוא בהם.

שפצו רהיטים ישנים

לאחרונה מגמת שיפוץ הרהיטים הולכת וגוברת, רבים משפצים רהיטים ישנים שהיו ברשותם או כאלה שמצאו ברחוב. באמצעות נייר שיוף, צבעים מתאימים ואלמנטים שונים, ניתן להפוך כל פריט למוצר מרהיב ומנקר עיניים. ברשתות החברתיות תוכלו למצוא קבוצות ועמודים עסקיים העוסקים בתחום זה, שם תוכלו לקבל השראה מעיצובים קיימים או להעניק לאחרים השראה מהעיצובים שלכם.

צבעו את הבית לבד

לא חייב לשכור את שירותיו של איש מקצוע בכדי לצבוע את קירות הבית. תוכלו לעשות זאת בעצמכם באמצעות שלל ההדרכות המצויות ברחבי הרשת. רכשו את כל החומרים הדרושים לכם בכדי לצבוע את הדירה והקפידו לרפד את הרצפה בעיתונים בכדי למנוע לכלוך מיותר. כמו כן, בכדי לעצב קיר בחדר הילדים תוכלו להיעזר בילדים, כך תוכלו ליצור קיר בעיצוב ייחודי המכיל את טביעות כפות ידיהם של הילדים.

כפות ידיים של ילדים על הקיר

עיצוב באמצעות גבס

הגבס נחשב לחומר קל וגמיש עמו ניתן ליצור עיצובים רבים החל מקרניזים, תקרה צפה, חלוקת חללים, בניית מדפים, נישות אחסון ועוד. עיצוב בגבס זול יותר מעיצוב בחומרים אחרים, אך עבור עיצוב זה תצטרכו את סיועו של בעל מקצוע בתחום.

 

עיצוב דירה בזול? כן, זה אפשרי!

עיצוב דירה חדשה לא חייב לגרום לכם לרוקן את חשבון הבנק. עם תכנון נכון ומעט יצירתיות תוכלו להפוך את דירתכם החדשה למקום הקסום עליו חלמתם. אל תחששו לבקש מקרובי משפחה רהיטים ואלמנטים שלא בשימוש ואל תפחדו ליצור בעצמכם את הקו העיצובי של הדירה. היעזרו באתרי העיצוב השונים וברשתות החברתיות בכדי לשאוב השראה עבור עיצוב הדירה החדשה שלכם.

 

 

שאלות בנושא עיצוב דירה חדשה ובזול

עיצוב הבית בזול
נגישות
גלילה לראש העמוד