דרכים יצירתיות לשמור על סדר וניקיון בחדרי נוער

ארונות נעליים

כידוע, בני נוער ידועים בהיותם מבולגנים ובשל כך לא מעט הורים נאלצים להתמודד עם מריבות בלתי פוסקות הסובבות סביר סדר וניקיון. במדריך זה נציג מספר דרכים יצירתיות אשר יאפשרו לילדים  לשמור על סדר, מבלי להיכנס למריבות מיותרות.

הבית מבולגן? כך תשמרו על הסדר

תקופת גיל ההתבגרות היא ללא ספק אחת התקופות המאתגרות ביותר בעבורכם כהורים. כידוע, נערים כמו גם נערות ידועים לא מעט בשל העובדה כי הם אינם מקפידים לנקות ולסדר את החדרים, וכתוצאה מכך מתגלים לא מעט ויכוחים אשר עלולים להסלים. על מנת שתוכלו לעבור את התקופה הזו בקלות, להלן דרכים לשמירה על סדר וניקיון:

ריהוט בהתאמה אישית

מאחר ובני נוער נוטים להיות מבולגנים ולהשאיר לא מעט חפצים ובגדים מפוזרים, מומלץ ליצור קשר עם חברת ריהוט מקצועית אשר תסייע לכם בעבור בחירה של ריהוט בהתאמה אישית למתבגרים. כך לדוגמא, תוכלו לבצע הזמנה של ארונות נעליים של רהיטי דמיר אשר נחשבת לחברת הריהוט המובילה בישראל. מדובר בארון נעליים אותו ניתן להציב בחדרו של המתבגר או בפרוזדור, ובכך לשמור על הסדר. נוסף לכך תוכלו לבצע רכישה של ארונות ייעודים בעבור אחסון הציוד של הנער/ה המתבגר, ובכך לשמור על סדר.

רהיטי דמיר

קופסאות אחסון

בעלות של עשרות שקלים בודדים ניתן לבצע רכישה של קופסאות אחסון שקופות אותן ניתן להציב מתחת למיטה. מדובר בקופסאות אשר אותן ניתן לרכוש במגוון גדלים, ובכך לשמור על הסדר בחדר השינה ובחדרו של המתבגר. שימו לב כי לרוב מדובר במוצר מפלסטיק, ולכן מומלץ לנקות את הקופסאות אחת לתקופה בכדי לשמור על הציוד אשר מוטמן כמו גם בכדי להימנע מאבק ולכלכוך אשר מצטברים בתוך הקופסאות.

תרומה חודשית

הארון של הנער/ה עמוס בבגדים ונעליים? זה הזמן לתרום לסביבה ולשבת יחדיו בכדי לבצע סינון של פריטים בהם אין לנו שימוש, ובהתאם לכך לתרום אותם הלאה. בכך, תוכלו ללמד את בן/בת הנוער לגבי אחריות אישית וכן לתרום לסביבה, כמו גם לבצע ניקיון וסדר יסודי בארון.

סל כביסה מעוצב

במקום שהילדים יזרקו את הבגדים בהם השתמשו על הרצפה או במקרה הטוב על הכיסא, רכשו בעבורם סל כביסה אותו הם יציבו בחדר. את סל הכביסה ניתן לרכוש כיום במגוון רחב של צבעים, ובהתאמה אישית לסגנון העיצוב של החדר. מדובר באביזר פרקטי ונוח למדי אשר מאפשר לשמור על הסדר והניקיון, אולם דאגו לעדכן את בן/בת הנוער כי עליו לפנות את הסל בהקדם כאשר הוא עמוס ולא לחכות לדקה ה90.

סרטון טיק טוק משותף

במקום להפוך את המטלה של הניקיון למורכבת, זה הזמן לשים מוזיקה, ללמוד ריקוד ולקפל ביחד עם בן/בת הנוער את הבגדים, כחלק מטרנד אשר הולך וצובר תאוצה.

שאלות בנושא דרכים יצירתיות לשמור על סדר וניקיון בחדרי נוער

ארונות נעליים
נגישות
גלילה לראש העמוד