כך תשמרי על שיער בוהק ובריא

שיער בריא

תמיד בפרסומת הדוגמנית מציגה שיער מרהיב וללא דופי, ואין זה כלל משנה אם הוא מתולתל או חלק, שחור או בלונדיני. השיער של הדוגמניות בוהק ומקרין חיים, כזה שגורם לרצות להושיט יד ופשוט לגעת במראה המושלם. עם זאת, בבית המצב די שונה, כך שגם אם נשתמש באותו המרכך, עדיין לא נגיע לאותן התוצאות, כי יש פרסומות ויש מציאות. כיצד בכול זאת ניתן להשיג מראה של שיער בוהק ובריא? ראשית נעצור לדון על הקשר ההדוק שבין שני הנדבכים.

הפתרון הבריא

שיער שהוא בריא הנו שיער שהוא בוהק, ועל כן אם מחפשים פתרון מהותי ולא החלקה מלאכותית, יש לוודא שהשיער מקבל כל מה שנחוץ לו, כולל ויטמינים, לחות וחלבונים. כיצד אם כן משיגים את המטרה? יש מגוון שיטות, אך אם מבקשים פתרון שבין היתר גם בריא, כזה שתורם למגוון מערכות הגוף, הרי שמומלץ ליטול אבקת קולגן. באתר קולגן פלוס תגלו שקיימים מגוון תכשירים, כאלו שאינם רק מחזקים את השיער, אלא גם שמחזקים את הציפורניים, מטפלים בגמישות העור, מעניקים לחות ומאפשרים להיראות זוהרים לכל אורך היום, וזאת כי קולגן הנו חלבון בסיסי שמצוי בגוף באופן טבעי ועם הגיל הוא מידלדל, ועל כן טוב לדעת שבקלות ניתן להשלים מאגרים.

שיער בריא

עם ביצה יצא לך לחפוף?

מחפשים דרכים זולות? תחשבו על העוגה הבאה שעומדים להכין, משמע אם מכינים עוגה רק עם החלמון (או רק עם החלבון), טוב לדעת שעם השארית ניתן לטפל במצב השיער. מה עושים? לוקחים ביצה (או רק חלק ממנה), מורחים על שיער יבש ונקי ומחכים כעשרים דקות. לבסוף חופפים עם מים פושרים ופשוט נדהמים מהתוצאות.

יפה לך נקי!

חשוב להבין שאחד הפרמטרים שמשפיעים על נראות השערה הנו ניקיון. מכאן שחשוב לשמור על שיער נקי, וכאשר חופפים, רצוי לעסות היטב את הקרקפת, וזאת כי העיסוי ממריץ את פעילות הדם ובכך מגרה את זקיקי השערה לצמוח ומחזק את השורשים. כמו כן, בעת חפיפה ראוי להוריד היטב את המרכך (בכדי לאפשר לקרקפת לנשום כהלכה) ואין לחפוף במים מאוד חמים – הם מסירים שמנים שמגנים על השערה. פה ראוי לחדד ששיער נקי אינו בהכרח שיער שנחפף מדי יום, אלא עדיף לחפוף רק מדי יומיים שלושה – יותר מכך יפגע בשמנים הטבעיים ובמראה המבריק.

תפוחים דבש ומרכך

מבקשים שיער קורן וגמיש? ערבבו תערובת שמכילה מים וחומץ סיידר תפוחים (ביחס שווה), חכו חמש דקות ותשטפו היטב. לא סובלים את ריח החומץ? קחו כוס של מרכך שיער מעורבבת עם 3 כפות דבש, תמרחו על שיער רטוב, תחכו חצי שעה ותשטפו היטב. למה ניתן לצפות? לשיער נקי מתאים מתים ובעל מראה מרהיב וזוהר. מה עתה? רק בוחרים את השיטה הרצויה ומתרשמים מהתוצאות!