כל מה שרציתן לדעת על צילומי הריון

צילומי הריון

אם ממש ברגעים אלה את נמצאת באחת הנקודות הכי מרגשות בחיים שלך וחיים חדשים מתחילים בתוכך ואפילו אם את רק מתכננת לנסות להיכנס להריון בקרוב, את בוודאי מלאה בהתרגשות, ציפייה ואולי אפילו דריכות לקראת הרגע במיוחד הזה בו תהפכי לאמא, אפילו אם מדובר כבר בילד שני או שלישי. מעבר לסידורים הרבים שיש לך בתקופה הקרובה לקראת הלידה והחיים עם תינוק חדש, סביר מאד שכמו נשים רבות גם אתם מחפשת את הדרך המושלמת לתעד את התהליך היפה של ההריון. יש כאלו שבוחרות לכתוב יומן עם החוויות השונות, אחרות מעלות פוסטים לרשתות החברתיות וכאלו המצטרפות לטרנד הייחודי שצובר תאוצה של צילומי הריון. אם גם את שקלת לעשות סט תמונות כאלה בעתיד, הנה כמה דברים שאת צריכה לדעת לקראת.

לכי על המקצועיות

יש היום לא מעט צלמים בשוק החופשי העוסקים בצילום אירועים, צילומי זוגיות  צילומי אוכל וכן הלאה. עם זאת רק צלם או צלמת המתמחים בצילום הריון ידעו להפיק סט תמונות מקצועי ולביים אותך כל שהתמונות ישקפו את הצד הטוב ביותר שלך בתקופה הזאת ולכן מומלץ לבחור צלם מקצועי עבור צילומי הריון. תוכלי למצוא בקלות המלצות ברחבי הרשת על צלמים מקצועיים שהתמחו בצילום של נשים בהריון ולקראת הלידה.

צילומי הריון

בחרי מיקום שמרגיש לך בנוח

זה נורא טרנדי לבחור ביום צילומים במקומות כמו חוף הים או בשדה ירוק ופתוח ואם את אוהבת את זה כדאי לך ללכת על זה בלי הרבה מחשבה. עם זאת, אם זה לא ממש הסטייל שלך לא כדאי לעשות זאת רק בגלל שהרבה אחרות כן עושות את זה. גם יום צילומים בסטודיו יכול להיות נהדר ונעים ואפילו צילומים בבית, הסביבה הטבעית שלך, יביאו תוצאות מצוינות. בנוסף חשוב לזכור שלא לבחור בצילומי חוץ בתקופות של טמפרטורות קיצוניות.

זה לא חייב להיות אינטימי וחושפני

החשש מתמונות חושפניות ואינטימיות עולה הרבה פעמים אצל נשים דתיות בעיקר, אבל ממש לא רק. ישנה תפיסה מוטעית שאומרת כי צילומי הריון הם בהכרח חושפניים בלבוש מינימלי כשהבטן חשופה במלואה וזה ממש לא חייב להיות כך. זכרי שזה שלך לגמרי ותוכלו לעשות את זה איך שרק מתאים לך. אפשר בהחלט לבחור בצלמים המתמחים בצילום הריון צנוע יותר והתמונות יצאו לא פחות יפות גם ככה ויש שיגידו שאפילו יותר.

תרגישי חופשי לשתף את המשפחה

הריון הוא הרבה פעמים חוויה משותפת לזוגות ולמשפחות שלמות, ואם את מרגישה שבא לך שגם בן או בת הזוג, הילדים הגדולים או אפילו בעל חיים אהוב יהיו חלק מהזכרונות היפים, זה בהחלט רעיון לא רע וכדאי ללכת על זה.

בשורה התחתונה זכרי שזה היום שלך לחלוטין וכי תוכלי לבחור שהוא יראה איך שבא לך. בסופו תקבלי תוצרים יפים ומרגשים שילכו איתך שנים קדימה.

שאלות בנושא כל מה שרציתן לדעת על צילומי הריון

צילומי הריון
נגישות
גלילה לראש העמוד