איך לשמור על היגיינה בעסק?

לשמור על היגיינה בעסק

אם אתם בעלי עסק מכול סוג, ואין זה משנה אם אתם בעלים של מסעדה, של בית קפה, של מרפאה, או שאתם בעלי משרד מהנדסים – חשוב לשמור על היגיינה במקום העבודה. מי שעובד במשרד, במרכז לוגיסטי, בחנות, או בכול מקום אשר מספק שירותים מסוגים שונים: חייב לשמור על מקום נקי ומאובזר, זאת באמצעות מוצרים שישמרו על ניקיון בבית העסק.

כולנו יודעים כי לאחר שאנו משתמשים בתאי השירותים במקום ציבורי, דרוש כיור מגבות ומים נקיים באמצעותם ניתן לשטוף ידיים. כולנו גם יודעים כי שמירה על ניקיון המטבח או של פינת הקפה, היא בחשיבות ראשונה. נוסף לכך, כאשר אנו מספקים: מסמכים, חבילות, או מוצרים שונים – חשוב שהם יהיו נקיים מלכלוך, כמו גם שמקום העבודה עצמו, עליו להיות מצוחצח ונקי. אז איך אפשר לשמור על היגיינה בבית העסק? הנה כמה מוצרים שחשוב לבחור עבור מקום העבודה:

מוצרי טואלטיקה ואביזרים לניקוי ידיים

בין המוצרים שחייבים להיות בבית העסק, ובעיקר בשירותים הציבוריים, ישנם מוצרים כמו סבוניות מלאות בסבון מחטא, כמו גם מייבשי ידיים שניתן לייבש עמם את הידיים הרטובות. עוד יש לבחור מטליות חד פעמיות וניירות טואלט נוחים. על מנת לבחור ולהזמין את המוצרים – כדאי לפנות אל חברות כמו צהלש שמספקת מגוון אביזרי היגיינה למשרדים, בתי עסק וארגונים.

מחטא ידיים

כאשר אנו נמצאים במקום ציבורי או בבית העסק, יש מסביב אבק סמיך, טביעות אצבע של אנשים זרים ודי הרבה חיידקים. על מנת לחטא את הידיים בזמן העבודה: רצוי להשתמש במחטא ידיים איכותי. בחרו מספר מחטאים והציבו אותם במיקומים שונים במרחב.

היגיינה בעסק

מתקן נייר טואלט נגיש

כדי שמי שמשתמש בשירותים המשותפים של העסק שלכם יוכל להשתמש בהם בצורה נוחה, רצוי להתקין מתקן לנייר טואלט בכול תא שירותים. כיום ישנם מתקנים עשויי פלסטיק וישנם כאלה העשויים נירוסטה ואפילו מתכת. חלק מהמתקנים אפשר אף לנעול כדי להשאיר את גליל הנייר בתוך הקופסא, זאת עד תום השימוש.

לצד מתקן נייר הטואלט חשוב לבחור גם מתקן לניגוב ידיים אותו יש לתלות ליד הכיור של חדר השירותים. בחרו מתקן שיתאים לכמות האנשים שעוברים במקום החל מבחירת גודל המתקן עד לעובי הנייר שניתן להכניס בו, כמו גם לתחכום שלו.

אביזרי נגישות לנכים

כל מקום עבודה או מקום ציבורי, יכול להיפתח ולהיחשב חוקי: רק לאחר אישור של הרשויות. בכך רצוי להתקין עזרי נגישות לנכים שיעזרו להם לשמור על סטריליות במרחב. אביזרים כאלה הם שירותי נכים, אסלה עם הגבהה, ברז לשימוש נכים ועוד.

ניקיון בכול זמן

מלבד המתקנים ובמוצרים שיש לבחור ולהתקין, חשוב לשמור על ניקיון גם בתוך מקום העבודה ומחוץ לו. שכרו שירותים של חברת אחזקה שתספק ניקיון משרדים, או של כל עסק אחר, בעוד שיש לבחור חברת ניקיון שתספק גם שירותי גינון, שירות תיקונים קלים ושירותי אבטחה.

שאלות בנושא איך לשמור על היגיינה בעסק?

לשמור על היגיינה בעסק
נגישות
גלילה לראש העמוד