מתנות לחגים: המדריך לרכישת מתנות לכל המשפחה

איזה כיף ומרגש! החופש הגדול ממש מאחורינו ולפנינו תקופה לא פחות מהנה – תקופת החגים! חגים משמעותיים, חגיגיים ומרגשים, חגים בהם משפחות רבות נוטות להעניק ליקיריהן מתנות, אם לילדים ואם למארחים, ועל כן יש להבין מה רוכשים – איזו מתנה עשויה להעלות חיוך גדול ותמיד תתקבל בשמחה. זקוקים לכמה רעיונות? הכנו לכם כמה כיוונים:

הזמן להתגנדר

בחגים לובשים בגדים חדשים ונוטים להתגנדר, ועל כן זהו כיוון מנצח עבור מתנה לאימהות, רעיות ונערות, בהזדמנות מנצחת לרכוש אביזרי איפור כמתנה. מבקשים כיוון? מסקרות איכותיות מהוות מתנה מנצחת, וזאת כי שפתון לכולן יש וכך גם בושם מועדף, אך בכול הנוגע למסקרות, לא כולן רוכשות לעצמן מסקרה ואף מדובר בפריט שתמיד כיף שיש ממנו כמה גוונים, כך שאם מבקשים גם לשמח וגם ללכת על בטוח, הרי שרכישת מסקרה עשויה להוות מתנה ראויה. רוצים להגדיל את המתנה? צרפו לק מגניב, אייליינר מקצועי וכדומה.

ממונעים לילדים

את תביטו אחורה ותבחנו מה היה החלום שלכם בתור ילדים, גם אתם עשויים לענות שתמיד שאפתם לקבל רכב ממונע ייעודי לילדים, רכב שמאפשר ללחוץ על הדוושה ולנוע קדימה במהירות ולצד תחושת עצמאות. מזדהים עם התחושה? ובכן זה הזמן להבין שכיום הדברים מעט שונים, משמע כיום נוספו הרבה יותר דגמים של ממונעים לילדים, כיום המחירים יותר נוחים, כיום העיצובים יותר מרגשים ואף כיום הרבה יותר הורים מבינים את מנעד היתרונות שכלי זה מעניק להתפתחות הילד. מכאן שאם הילד שלכם תמיד מבקש לנהוג בעצמו וכבר רמז לכם שהיה שמח לקבל כלי ממונע משלו, הרי שתקופת החגים מהווה תירוץ מושלם.

ספרים

נכון שלכל ילד יש מלא ספרים, אך עדיין ספר מהווה מתנה מבטיחה, וזאת כי לא מדובר ב"עוד" צעצוע, אלא מדובר בספר חדש שיהיה כיף לקרוא בו ואף במתנה שניתן לכתוב עליה הקדשה, וזהו ערך מוסף חשוב ביותר. מכאן שהילדים יגדלו ויפתחו את העמוד הראשון, הם יעצרו בהקדשה ומאוד יתרגשו. כמו כן, ספר מהווה מתנה נהדרת גם למבוגרים, כאשר לצד ספרים שמציגים סיפורים, גם קיימים ספרים שמציעים פעילויות לילדים, מתכונים, תוכן פילוסופי וכדומה, משמע ספרים מציעים עולם תוכן מרתק שכל אחד יכול להתחבר אליו.

ילדים קוראים ספרים

סדנה

מרגישים שהבית עמוס במוצרים וצעצועים? זוהי בדיוק הזדמנות נהדרת לרכוש מתנה מתכלה, כגון שוקולדים, פרחים ואף קופון לסדנה. מכאן כל שיש לעשות זה לבחון מהו תחום העניין של מקבל המתנה ובהתאם לחפש סדנה מהנה בקרבת מקום, ואם ניתן להשאיר את קטגוריית התאריך פתוחה, הרי שמדובר בפתרון מושלם.

מתנה שמהווה הזדמנות מהנה!

שנסכם? להעניק מתנה אמורה להיות משימה מהנה, ועל כן אל תילחצו, אל תחכו לרגע האחרון, תחשבו על תחומי העניין של מושא המתנה, תחשבו מחוץ לקופסה ותזכרו שמדובר בהזדמנות להגשים משאלות. חג שמח ורכישה מוצלחת!

קראו עוד על מדריך מתנות מגניבות

שאלות בנושא מתנות לחגים: המדריך לרכישת מתנות לכל המשפחה

מתנות לחגים
נגישות
גלילה לראש העמוד