לא חוסכים גם בזה: אחרי שהשקעתם בשיפוץ – השלב הבא הוא לעשות ביטוח דירות יוקרה

תהליך של שיפוץ דירת יוקרה כרוך בהוצאות כספיות לא מבוטלות בייחוד על רקע השימוש בחומרי גלם איכותיים כמו גם אלמנטים אשר אותם כמעט ולא ניתן למצוא בדירות סטנדרטיות, אלא רק בדירות יוקרה. למעשה, ענף דירות היוקרה במדינת ישראל נחשב למפותח מאוד, כאשר רכישה של פוליסת ביטוח ייעודית לביטוח דירה מהסוג הזה הוא קריטי לטובת כל מי שמשפץ את הדירה ורוצה להימנע מהוצאות כספיות שיכולות להגיע גם למיליונים, בעת מקרה כמו למשל נזק למבנה או נזק לרכוש. מה חשוב לדעת אודות ביטוח דירות יוקרה? כל הפרטים בכתבה הבאה.

פוליסת ביטוח דירת יוקרה – כל מה שצריך לדעת

רכישה של פוליסת ביטוח היא קריטית בעבור כל מי שרוכש ומשפץ דירה, וזאת בשל כיסוי ביטוח אשר נועד להבטיח כי בכל צרה שלא תתרחש ניתן יהיה לקבל פיצוי כספי אשר נועד להשיב את הנכס למצבו הקודם או לפצות בגין אובדן או נזק לרכוש. חשוב לעשות ביטוח דירות יוקרה מאחר ובאופן טבעי דירות יוקרה משלבות אלמנטים יוקרתיים מאוד בתחום של בנייה וגימור המתבצע באמצעות חומרים יקרים, לצד פריטים יקרי ערך כמו למשל פריטי אספנות. על כן, אין ספק כי רכישה של כיסוי ביטוח אשר כולל ביטוח מבנה וכן ביטוח תכולה הוא חיוני. החדשות הטובות הן שכעת ניתן לקבל הצעות מחיר מחברות הביטוח השונות דרך הפלטפורמה של ביטוח בטאץ', כאשר היתרון הוא לא רק בחיסכון משמעותי בזמן, אלא גם יכולת להתאים את הפוליסה למאפיינים הייחודיים של הבית.

למעשה ניתן להתאים את הפוליסה לצרכים הנדרשים וזאת מתוך מטרה לקבל פיצוי במידה ונגרם נזק לדירה או לרכוש הנמצא בו. יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון כי לא כל חברות הביטוח מספקות ביטוח לבתי יוקרה, ועל כן נדרש לבחון היטב את ההרחבות השונות בתוך הפוליסה, כל זאת מתוך מטרה להימנע מקצוות מפתוחים או אירועים אשר עלולים להוביל למאבק אל מול חברת הביטוח בעת מימוש הפוליסה.

 

 

חוסכים עכשיו – משלמים ביוקר בהמשך

תהליך שיפוץ בית יוקרה כולל שילוב של מגוון אלמנטים, החל מחיפוי קיר ועד להתקנה של מערכות אינסטלציה מתקדמות. נוסף למעטפת של הבית, אי אפשר להתעלם גם מהציוד היקר אשר כולל בין היתר בחירה של רהיטי יוקרה לצד שילוב של חפצים יקרי ערך, כמו למשל פריטי אומנות. מאחר ואתם כמישה שיפצתם את הדירה רוצים לשמור עליה במצב הטוב ביותר לאורך זמן, אתם כבר יודעים מראש כי אי אפשר להימנע מאירועים כמו למשל שריפה או חלילה אירוע פריצה אשר מותיר אתכם עם עוגמת נפש משמעותית, בעקבות הוצאות כספיות כבדות.

רשת ביטחון משמעותית

היתרון של רכישת פוליסת ביטוח נובע בשל היכולת ליצור רשת ביטחון, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי אתם כמבוטחים תקבלו פיצוי בעקבות נזקים, כמו למשל במקרה של שריפה. על כן, מומלץ כבר עכשיו לבצע סקר שוק בין חברות הביטוח, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקבלת החלטות נכונות שיניבו לכם את השקט הנפשי  כי אתם משלמים פרמיה קבועה אשר תמנע בעתיד הוצאות כספיות, בעקבות אירוע שגרם לנזק למבנה או לרכוש היקר שלכם.

לסיכום

רכישה של פוליסת ביטוח לדירת יוקרה היא חיונית בעבור כל אדם שמשפץ כעת את הבית, והשקיע סכומי כסף גבוהים בשביל להוביל לסטנדרט המזוהה עם דירות היוקרה. בהתאם לכך, זה הזמן לבצע רכישה של פוליסה אשר  תניב לכם את רשת הביטחון, לכל צרה שלא תתרחש.