מביאים את העבודה הביתה: כך תעצבו משרד ביתי נוח, פרקטי ונעים

אם עד לפני מספר שנים עבודה מהבית הייתה שמורה בעיקר לקהל העובדים העצמאיים, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה  אשר במסגרתו יותר ויותר עובדים משלבים בין עבודה מהמשרד לבין עבודה מהבית, או במתכונת של עבודה מלאה נטו מהבית. על מנת להגדיל את הפרודוקטיביות וליצור אווירה אשר תסייע לשמור על הריכוז ובהתאם לכך גם להעלות את רמת הפרודוקטיביות בזמן של עבודה מהבית, צריך להקדיש זמן לטובת עיצוב של משרד ביתי, נוח ונעים. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן הטיפים שיכולים לסייע לכם ליצור משרד ביתי מעוצב ונעים.

שילוב של ריהוט משרדי

כאשר מעצבים את המשרד הביתי צריך לשים דגש קודם כל על פריטי הריהוט. אם התרגלתם לבצע את הרכישה של ריהוט דרך חנויות פיזיות בלבד, בטוח תשמחו לשמוע כי דרך אתרים מתמחים ניתן להזמין ריהוט משרדי בהתאמה אישית אשר כולל בין היתר שולחנות, כיסאות כמו גם פריטי אחסון. למעשה, דרך האתר של חברת united seats תוכלו לעצב משרד ביתי ופרקטי המתבצע דרך רכישה של ריהוט משרדי איכותי אשר נבחר בקפידה ונשלח אליכם הביתה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה אשר גם חוסך לכם זמן אבל גם מאפשר לכם לשלב פריטי ריהוט בהתאמה אישית, גם מבחינת התקציב וגם מבחינת סגנון העיצוב הנבחר.

אקססוריז כחלק בלתי נפרד מהעיצוב

דווקא הפרטים הקטנים הם אלו אשר יכולים לעשות את ההבדל בין משרד גנרי לבין משרד מעוצב ומזמין. כך למשל, שילוב של תמונות קיר יכול לסייע לכם להלביש את הקירות ואף ליצור אלמנט חזותי שימשוך את העין, כאשר ניתן לשלב על הקיר גם אלמנטים כמו למשל טפט אשר יכול להקפיץ את המראה של הפינה ואף  לעודד אתכם מבחינה יצירתית. ברחבי הרשתות החברתיות תוכלו למצוא שפע של השראות לאקססוריז שיכולים להתאים למשרד ביתי, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מרחב שבו נעים לשהות.

 

 

פתרונות אחסון

בשביל ליצור עיצוב מוצלח, צריך לחשוב על הפן של הוויזואלי, בייחוד אם אתם עובדים בתוך חלל מרכזי כמו למשל בסלון. על כן, שילוב של פתרונות אחסון מהווה דרך נהדרת להקטין את העומס אשר נוצר בעקבות ניירות כמו גם מסמכים, לצד יכולת לנצל את האחסון כחלק מהעיצוב הכללי, וזאת על ידי בחירה למשל בקופסאות שקופות או בצבע חם יותר כמו  למשל ראטן, בהתאם  לעיצוב הכללי הנבחר. בכך, תוכלו גם לשמור על סדר אבל גם ליצור המשך טבעי של החלל שבו אתם עובדים.

התקנה של גופי תאורה

אתם יכולים להשקיע לא מעט כסף בעבור עיצוב של משרד, אולם צריך לקחת בחשבון כי אחד מהאלמנטים הכי חשובים הם כמובן גופי התאורה. העדיפו למקם את פינת העבודה שלכם בסמוך למקור אור כמו למשל חלון גדול,  וכן לשלב גם תאורה אשר כוללת בין היתר מנורת שולחן אשר תאפשר לכם לעבוד גם בשעות היום, אבל גם עד השעות של הלילה, בהתאם לצרכים הנדרשים ועם שימת דגש על תאורה נכונה.

לסיכום

המגמה של מעבר לעבודה מהבית הוא חלק בלתי נפרד מהעת המודרנית, כאשר לא מדובר בטרנד אלא במגמה שרק הולכת וצוברת תאוצה. על כן, הטיפים אותם הצגנו לכם כאן מהווים הזדמנות נהדרת להשפיע לא רק על רמת הפרודוקטיביות, אלא גם על היכולת להוביל ליצירה של  חלל מזמין שבו נעים לשהות, גם לצרכי עבודה אבל גם כחלק מהעיצוב הכללי של הבית.

שאלות בנושא מביאים את העבודה הביתה: כך תעצבו משרד ביתי נוח, פרקטי ונעים

נגישות
גלילה לראש העמוד