אופניים כתחליף לרכבים? נוסעים לעבודה עם אופניים חשמליים!

 

העולם שלנו, מתקדם במהירות שיא! אך בו בזמן הוא מנסה להשיב את הגלגל לאחור, בעיקר בכל הנוגע לשמירה על הסביבה, חסכון במשאבים ושמירה על אוויר נקי. בכך ניתן לראות כיום, יותר ויותר רוכבי אופניים, אשר מנסים, הן מטעמים כלכליים והן מטעמים סביבתיים: לוותר על הרכב ולצאת לעבודה עם אופניים.

אם תסתובבו בערים מרכזיות בארץ ובעולם, בוודאי תראו לא מעט אנשים אשר משתמשים באופניים בחיי היום יום ובכך חיים את חייהם בקלות ובחסכון. זה נכון, בישראל נראה כי קיימת צפיפות גבוהה בכבישים, ברחובות ועל המדרכות: ובכל זאת עדיין אפשר לעשות שינוי, גם עבורכם וגם עבור הסביבה. בכך אפשר לרכב על אופניים חשמליים למקום העבודה, או לכל סידור ופעילות אחרת, תוך רכיבה קלה ולא מאומצת.

אבל באילו אופניים מדובר? רגילים או חשמליים?

 

עם כניסתם של אופניים חשמליים מתקפלים לשוק הצרכנים, באמצעותם ניתן להגיע לכל מקום בקלות: יותר ויותר אנשים בוחרים בכלי תחבורה זה, וזאת כדי להגיע מנקודה אחת לשנייה. אופניים חשמליים, למי שטרם התוודע למושג, הם כאלה המונעים על ידי סוללה חשמלית שפועלת באמצעות מנוע חשמלי.

כיום אפשר למצוא מגוון רחב של כלי תחבורה מסוג זה, בעוד שישנם יצרנים מכל הסוגים אשר מספקים את האופניים, לכל מקום. מי שירצה לשמור על כושר גופני: יוכל להפוך את האופניים החשמליים לרגילים, וזאת ללא שימוש במנוע. מה שיעזור לדווש אל היעד.

חשוב לדעת כי מי שיבחר בכלי תחבורה זה כדי להגיע ממקום למקום – יוכל ליהנות מנסיעה שלווה, ללא צורך בדיווש, אלא הנעה באמצעות מנוע חשמלי – מה שמקל מאד בנסיעה בירידות ובעליות, ומאפשר לרבים להגיע למקום העבודה מריחים נפלא, רעננים וללא טיפת זיעה!

 

אז מהם היתרונות באופניים חשמליים?

 

מי שיבחר להגיע עם אופניים למקום העבודה, יוכל להנות מכמה יתרונות ברורים, ביניהם:

חסכון כספי – שימוש בכלי תחבורה זה, מקנה לרוכב חסכון משמעותי בעלויות רכב, נסיעות בתחבורה ציבורית, שימוש בדלק והוצאות על אחזקת רכב (למרות שאמורים לקבל החזרי נסיעות). בזמן שרוכשים את האופניים, ההוצאה היא חד פעמית, בעוד שמידי פעם יש לטעון את האופניים על ידי חשמל. מה שמאפשר חסכון בזמן, כסף ומשאבים.

פחות פקקים – במידה ובחרתם לנסוע באופניים לעבודה, לא תצטרכו לעמוד בפקקים שעות רבות, וזאת משום שבכל הארץ ישנם מסלולים המיועדים לרוכבים, באמצעותם ניתן להגיע ממקום למקום, בקלות.

אין צורך בחנייה – בערים גדולות, ישנו צורך בשכירת חנייה בעלות גבוהה, או בחיפוש שאינו נגמר אחר מקום חנייה פנוי עבור חניית הרכב. במידה ואתם בוחרים אופניים חשמליים מתקפלים, תוכלו לעלות אותם בקלות לדירה ובכך לחסוך זמן בחיפוש חנייה.

שמירה על הסביבה – מי שיבחר להגיע ממקום למקום על ידי אופניים, יעזור למנוע זיהום אוויר ובכך יועיל לסביבה. כל אלה הן סיבות מספיק טובות לרכוש אופניים חשמליים איכותיים, וכאלה שיערו לכם להגיע ממקום למקום, בקלות!

 

 

 

שאלות בנושא אופניים כתחליף לרכבים? נוסעים לעבודה עם אופניים חשמליים!

נגישות
גלילה לראש העמוד