4 פריטים שהבית שלכם צריך

הבית שלכם, מקום המבטחים שלכם, המקום אליו אתם בורחים מהעולם שבחוץ, צריך להרגיש לכם גם כמקום בטוח ולא רק כביטוי. בזמן שישנן פרצות הקוראות לגנב, יש דרכים לחסום את אותן פרצות והן לא מצריכות מאמץ רב.

בכדי לעזור לכם להבטיח שהבית שלכם מוגן, הנה 4 פריטים שחשוב שיהיו לכם בבית

מצלמות אבטחה

אם בעבר מצלמות נסתרות היו דבר יקר ובעיקר שימש כוחות ביטחון ואבטחת בניינים, הרי שנושא האבטחה נוגע לכל בית ובית. כך, מצלמות נסתרות ביתיות החלו לתפוס תאוצה בביקוש שלהם כאשר בתים רבים רצו לדעת האם מישהו מסתובב בשטח הבית מבלי שקיבל אישור על כך. מצלמות נסתרות המשמשות בתים יכולות לאחר מעשה לגלות מיהם הפורצים, באיזו שיטת פעולה הם עבדו, האם הם מוכרים למשטרה וכמובן לספק את הראיות המספקות לכך שהתקיימה פריצה לשטח שלכם.

אזעקה

נושא האזעקות הוא נושא יותר שכיח מנושא המצלמות הנסתרות אך ישנם בתים רבים שלא משתמשים באזעקה בכדי לאבטח את הבית. ההמלצה שלנו היא להתקין אזעקה כך שתקיף את הבית על כלל החלונות והדלתות שלו כך שאם יהיה איזשהו ניסיון פריצה לבית, האזעקה תתחיל לצעוק ותתריע אתכם בשעת לילה מאוחרת כי מישהו נכנס אליכם הביתה. לרוב אזעקות מגיעות עם לחצן מצוקה דבר שיכול להקפיץ בן רגע את המוקד העירוני שלכם או את המשטרה במידה ולא קיים בעירכם מוקד עירוני.

 

חיישני תנועה

חיישני תנועה הם הדבר הטוב הבא שיכול להיות לכם בבית. גם אם יש לכם אזעקה וגם אם יש לכם את המצלמה הנסתרת, הרי שחיישני תנועה נועדו בכדי לזהות האם מישהו זז בשטח הבית שלכם. כך, כאשר מישהו נכנס לחצר הבית שלכם באמצע הלילה, חיישן התנועה יזהה את התנועות שלו ויאיר אור בוהק שיגרום לו במהרה לברוח. למעשה, חיישן התנועה הוא האזעקה השקטה הראשונה שלכם והוא יכול לגרום לכל פורץ להימלט מהאזור בכדי שלא יזהו כי הוא זה שניסה להיכנס אליכם הביתה ללא רשותכם.

תאורה חיצונית מקיפה

התאורה החיצונית המקיפה היא התאורה אשר אמורה לפעול בעיקר בלילה, בעיקר בשעות בהן אתם ישנים. כאשר ישנה תאורה על הדלת הראשית ועל החלונות המקיפים את הבית, הסבירות שפורץ ינסה להיכנס אליכם הביתה תהיה אפסית. כיוון שרוב הפריצות נעשות בלילה, תאורה מספיקה יכולה לגרום להם לוותר על הנכס שלכם. אם אתם לא מעוניינים להוציא הרבה כסף על תאורה, נסו לבחון את התאורה הסולארית אשר תיקח את האנרגיה שלה במהלך היום מהשמש ובלילה תעבוד בכל הכוח.

אנחנו בטוחים להגיד שאם יהיו לכם את ארבעת הדברים שהבאנו לכם פה, הסיכוי שתהיה פריצה בבית שלכם הוא אפסי. כך, לא רק שהשינה שלכם תהיה טובה יותר, גם הלך היום יהיה טוב יותר כאשר הבית שלכם הוא באמת מקום המבטחים שלכם.

שאלות בנושא 4 פריטים שהבית שלכם צריך

נגישות
גלילה לראש העמוד