שיטה ייחודית לסובלים מכאבים: מרכז רפאל מציגים גישה שונה לרפואה משלימה

מרכז רפאל הממוקם בעיר תל אביב נחשב לאחד המרכבים המובילים בארץ בתחום הרפואה המשלימה, ולא בכדי. למעשה, בשנים האחרונות המודעות של ציבור החולים ובפרט מבוגרים שסובלים מכאב לתחום של רפואה משלימה עלתה, לא מעט בזכות סיפורי הצלחה שבמסגרתם הצליחו חולים ליצור שיפור ממשי במצבם, גם כאשר המצב אקוטי. מרפאל רפאל הינו מרכז המתמחה במתן טיפולים אלטרנטיביים שנועדו לעורר את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, וזאת ע"י שיטה אותה פיתח מקים המרכז ד"ר רפאל פרטר. מהי השיטה הייחודית לסובלים מכאבים והאם היא מתאימה לכולם? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

שיטת רפאל – כל מה שרציתם לדעת

שיטת רפאל היא שיטה ייחודית אותה פיתח ד"ר רפאל פרטר, כירופרקטור בכיר ובעל שם עולמי בתחום רפואה אלטרנטיבית. במשך למעלה משלושים שנה מטפל ד"ר פרטר ביחד עם צוות המרפאה במבוגרים כמו גם בני נוער וילדים שסובלים מכאבים, וזאת ע"י שיטה אותה פיתח ובמסגרתה מתבצע הליך אבחון שנועד לזהות את מקור הבעיה ובהתאם לכך לבנות תוכנית טיפול פרטנית המבוססת על מגוון רחב של טיפולים הוליסטים. באתר של המרפאה בכתובת https://rephael.co.il/ תוכלו למצוא את כל המידע אודות השיטה וכן טכניקת הטיפול, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתהליך המאפשר גם לכם להתמודד עם הכאב ואפילו להעלים אותו, ללא צורך בהתערבות כירורגית או במתן של כדורים. חשוב להבין כי שיטה זו היא שיטה רב תחומית ובעלת שיעור הצלחה גבוה ביותר, כפי שניתן לראות בתגובות המצוינות אותו קיבל ד"ר פרטר והצוות, כחלק מיצירה של תוכנית טיפול בהתאמה אישית.

 

 

שיטה מוכחת ובעלת שיעורי הצלחה גבוהים

אנו עדים למגמה שבמסגרתה עולם הרפואה הוליסטי הופך לחלק בלתי נפרד מטיפול בחולים המתמודדים עם כאב, בייחוד לאור העובדה כי שיטת פרטר מתמקד לא רק במקום הכואב אלא על המכלול הפיזי והרגשי, מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמהיל טיפול אפקטיבי ובעל שיעורי הצלחה גבוהים מאוד. טכניקות טיפול טבעיות כמו למשל טיפול בבעיות נשימה מהווה את המפתח עליו מבוססת השיטה – שיפור מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, ובהתאם לכך יצירה של מערך טיפול פרטני המותאם בדיוק למצב של המטופל, בהתאם לכאב או הבעיה הבריאותית ממנה הוא סובל.

מענה לקשת רחבה של מטופלים הסובלים מכאב

תוכנית זו מיושמת בקשת רחבה של בעיות רפואיות כמו: דלקות אוזניים, בעיות עיכול, כאב כרוני, כאבי גב, בעיות מפרקים, פציעות ספורט וכן תמיכה לנשים שנמצאות בטיפולי פוריות, בני הגיל השלישי אשר מתמודדים עם קשיי גיל המעבר וכן בני נוער כמו גם מבוגרים המאובחנים עם בעיות קשב וריכוז, מתח, חרדה וכן פוסט טראומה. בבסיס הטיפול עומדת הנחת המוצא כי בריאות מתחילה קודם כל ברצון להיות בריא, ועל כן דרך יצירת קשר עם המרפאה הממוקמת בעיר תל אביב, גם אתם תוכלו לפתוח צוהר אל עבר עולם מרתק המשלב בין טכניקות טיפול קדומות לבין איתור של מקור הכאב והפחתה שלו עד לכדי העלמות מוחלטת. עולם הרפואה ההוליסטי מציע מגוון כלים אלטרנטיביים לטיפול בבעיות נשימה כמו גם בעיות גופניות נוספות, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כסובלים מכאב  או בעיות בריאותיות ליצור מעטפת הוליסטית שיכולה בהחלט ליצור שינוי ממשי במצב הבריאותי, אך לא פחות מכך גם במצב הנפשי.

לסיכום

השיטה הייחודית אותה פיתח ד"ר רפאל פרטר היא בעלת השפעה אדירה על חייהם של אלפי מטופלים בכל רחבי הארץ. כעת, גם לכם יש את ההזדמנות ליצור תמהיל טיפול המשלב בין רפואה משלימה והוליסטית לבין רפואה קונביונאלית, לטובת יצירת הקלה משמעותית בעוצמת הכאבים מהם אתם סובלים. זכרו, כאב הוא לא גזרת גורל וניתן בהחלט ליצור שינוי, כל זאת באמצעות יצירה של תמהיל טיפול פרטני המותאם למצב הפיזי, רגשי ומנטלי.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

שאלות בנושא שיטה ייחודית לסובלים מכאבים: מרכז רפאל מציגים גישה שונה לרפואה משלימה

נגישות
גלילה לראש העמוד