טונרים למדפסות: רכישה אונליין היא הדרך של עסקים לחסוך בעלויות!

אם גם אתם מנהלים עסק שחלק שוטף בניהול שלו הוא פעילות של משרד, ככל הנראה גם אתם מוציאים לא מעט כסף מדי שנה על ראשי דיו וטונרים וזה בהחלט משהו שיכול להצטבר עם הזמן להוצאות מוגזמות. למרבה המזל, היום ישנן בהחלט דרכים מצוינות לחסוך בעניין הזה שאחת מהן היא כמובן מעבר לניהול דיגיטלי של דפסים והפקת חשבוניות ומסמכים ירוקים מסוגים אחרים. יחד עם זאת, הצורך בהדפסה לעולם לא פוסק ובדיוק בגלל זה חשוב גם למצוא את הדרכים לחסוך ועדיין להדפיס מסמכים על בסיס קבוע. לשם כך אנחנו רוצים להכיר לכם אתר מצוין שיאפשר לכם לרכוש דיו ומוצרים נוספים למשרד אונליין וכך למעשה לצמצם משמעותית את ההוצאות השנתיות שלכם על הדפסות שאתם עושים. האתר נקרא דיו XL והנה מה שחשוב שתדעו לגביו.

טונרים תואמים – החיסכון האולטימטיבי

בראש ובראשונה חשוב לדעת כי הדרך הטובה ביותר לחסוך בהוצאות הדיו והטונרים למדפסות היא לרכוש טונרים תואמים למותגים המובילים של המדפסות השונות במקום לרכוש דווקא את הטונרים המקוריים של כל חברה. חשוב לשים לב כי חברות המדפסות מזהירות כי שימוש בטונרים תואמים במקום טונרים מקוריים עלול לסכן את המדפסת וזה בהחלט משהו שעשוי להלחיץ בעלי עסקים ולמנוע מהם את החיסכון. האם זה נכון? ובכן, אפשר לומר שזה נכון באופן חלקי בלבד. כלומר, טונרים תואמים שאינם איכותיים בהחלט יכולים לעשות זאת, אבל חשוב לדעת כי יש לא מעט טונרים תואמים שהם מצוינים ויעשו עבודה טובה לא פחות מהמקוריים ללא כל סיכון למדפסת. בדקנו את XL דיו וגילינו שהם משווקים טונרים תואמים איכותיים במיוחד במחירים נמוכים משמעותיים מהטונרים המקוריים ולכן רכישה באופן קבוע דרכם יכולה לחסוך לכם עד אלפי שקלים מדי שנה בהתאם להיקף השימוש שלכם במדפסות.

משלוחים מהירים

חלק משמעותי מההוצאות על הדפסות, הוא הצורך הבלתי פוסק לרכוש את המוצרים השונים. כך למעשה צריך לשלוח עובד שככל הנראה יכול לנצל את הזמן בצורה טובה לטובת העסק, לחדול אותו מעבודתו ולבקש ממנו ללכת ולרכוש את הטונרים ואת המוצרים הנוספים.

רכישה מדיו XL פותרת לכם לחלוטין את הבעיה הזאת על ידי מערך משלוחים מהיר, יעיל ומשתלם במיוחד. כך למשל, אם תבצעו רכישה של מוצרים בסכום של 300 שקלים ומעלה (בהחלט סכום הגיוני ואפילו נמוך עבור עסקים שקונים מוצרי הדפסה על בסיס קבוע), תקבלו את כל המוצרים עם שליח עד לבית העסק ללא עלות נוספת. אם סכום הרכישה נמוך מ-300 שקלים, תוכלו עדיין לקבל את המוצרים עד לבית בתוך שלושה ימי עסקים בלבד בעלות של 29 שקלים בלבד. אם תרצו לחסוך כמה שקלים תוכלו לבחור במשלוח רגיל עד לבית העסק במחיר של 22 שקלים בלבד. כך או כך ברור שמדובר בתעריפים משתלמים ובחישוב הכולל בחיסכון משמעותי.

טונרים למדפסות: רכישה אונליין היא הדרך של עסקים לחסוך בעלויות!

אביזרים נוספים

עוד יתרון של רכישת ציוד מדיו XL, הוא שתוכלו למצוא בחנות עוד מגוון מוצרים למשרד וזה בהחלט יכול להיות נוח אם אתם צריכים דברים נוספים. ניתן לרכוש למשל ציוד לסלולר כמו כבלים ומטענים, אוזניות מסוגים שונים לעובדים ומעמדים לטלפונים, או ציוד היקפי למחשבים כמו כרטיסי זיכרון שונים.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים את החיסכון המושלם, דיו XL זה בלי ספק המקום שתרצו לקנות בו את ציוד ההדפסה שלכם מעתה והלאה. מומלץ לנסות ולראות בעצמכם איך עם זמן אתם חוסכים אלפי שקלים מדי שנה.