מבצעי הרגע האחרון: איך סוגרים חופשה בארץ ונהנים מתנאים משתלמים?

מבצעי הרגע האחרון

אין ספק שמאז משבר הקורונה העולמי שהשפיע באופן משמעותי גם עלינו כאן בישראל, נראה כי כל התחום של התיירות הפנים הפך להרבה יותר פופולרי בקרב רבים מאיתנו, ואפילו במיוחד אצל כאלו שעד היום לא יצא להם ממש לטייל בגבולות הארץ ובחרו כמעט תמיד לנסוע לחופשה מיוחדת בחו"ל. מתוך כך, נראה כי הביקוש ביעדים רבים בארץ הלך ועלה, והמחירים של מלונות, מקומות לינה מסוגים אחרים וכן מחירים של אטרקציות עלו בצורה משמעותית, מה שמקשה הרבה פעמים למצוא חופשה טובה במחירים משתלמים באמת. אז האם זה אומר שאי אפשר למצוא חופשה בארץ במחירים נוחים בכלל? ובכן, ממש לא, ואם רק יודעים איך לעשות את זה כמו שצריך אפשר למצוא בהחלט חופשות מפנקות ביותר במחירים נוחים וכאלה שלא מצריכים מאיתנו לקחת משכנתא נוספת. אם גם אתם מחפשים חופשה מהנה במחירים נוחים, הנה כמה טיפים שיעזרו לעשות זאת.

חפשו באתרים של בתי המלון המובילים

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם רוצים לסגור חופשה בארץ, זה להיכנס לאתרים של בתי המלון המובילים. באתר ישרוטל למשל, תוכלו למצוא הרבה מאד דילים שווים במחירים נוחים, במיוחד אם אתם רוצים לסגור חופשות בארץ ברגע האחרון. המחירים אגב הם רלוונטיים למזינים באתר בלבד, ובכל רגע נתון תוכלו למצוא מבצעים מעולים למהירי החלטה. אם יש לכם זמן כללי לחופשה שלכם ואתם לא נעולים על תאריכים מסוימים וכן לא נעולים על יעד אחד כזה או אחר, שווה מאד להיכנס ולראות אם יש חופשה שעשויה להתאים לכם, ובהחלט לא מן הנמנע שתמצאו חופשה כזאת (בנוסף כדאי לכם להשכיר רכב בזמן החופשה שלכם, ולמיטיב הלכת גם טיול סאגווי במהלך החופשה יכול להיות אטרקציה מעניינת).

חפשו מבצעים אצל חברות האשראי

ומחיפוש באתרים של בתי המלון המובילים, נעבור לחיפוש באתרים של חברות האשראי. כמעט כולנו משתמשים בכרטיסי אשראי שונים, אבל מה שאנחנו לא יודעים זה שהרבה פעמים חברות האשראי השונות מציעות לנו הטבות כאלו ואחרות, והרבה פעמים מדובר על דילים לחופשות מפנקות בארץ. לפני שאתם נסגרים על מקום מומלץ בהחלט להיכנס לאתרים השונים ולבדוק האם מציעים חופשות במחירים משתלמים בתאריכים בהם אתם מעוניינים לנפוש.

כוונו לרגע האחרון עד כמה שניתן

הרבה פעמים אנשים חושבים שמחירים של הרגע האחרון, הם כאלו שניתן להשיג כאשר מזמינים חופשה בטווח של חודשיים או שלושה מראש, אבל האמת היא שדווקא בטווח הזה המחירים יהיו הכי גבוהים. אם אתם מחפשים מחירים שווים באמת, אנו ממליצים לחפש את החופשה כשבועיים מראש. נכון, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו את הספונטניות הזו, אבל מי שכן יכול בהחלט למצוא מחירים שווים הרבה יותר, בגלל שבתי המלון ומקומות האירוח השונים לרוב מחפשים למלא חורים באופן מיידי וכך הם מציעים מחירים טובים ונוחים באמת.

חפשו בפורומים של חופשות בפייסבוק

לבסוף, שווה לדבר על קבוצות של חופשות בארץ בפייסבוק. בקבוצות הללו, יש הרבה מאד אנשים שמגלים ברגע האחרון שהם לא יכולים לצאת לחופשה שתכננו, ומעוניינים למכור את חבילת הנופש שלהם במחיר אטרקטיבי, לפעמים לכל המרבה המחיר. זוהי דרך מצוינת גם לעזור לאנשים שלא רוצים להפסיד כסף מחד, וגם למצוא עבור עצמכם חופשה מפנקת במחירים נוחים מאידך.

בשורה התחתונה, על אף שזה נראה לפעמים שקשה מאד למצוא חופשה במחירים נוחים והוגנים, זה בהחלט אפשרי ואפילו פשוט אם רק יודעים איך לעשות את זה. תכננו את החופשה הבאה שלכם בסבלנות ותוכלו למצוא מחירים טובים, גם אם מדובר על העונות המתוירות והיקרות יותר.