תכנית הגרלת גרין קארד לשנת 2020 פתוחה לחיות, לעבוד או ללמוד בארצות הברית

הגישו מועמדות בהקדם כדי לקבל  גישה מובטחת לתוכנית הגרלת גרין קארד לשנת 2020. כל אשרות השהייה בארצות הברית תקפות למשך עשר שנים ומתחדשות לכל החיים.

אדמת המהגרים, ארצות הברית הגדולה של אמריקה האמינה מאז ומתמיד במהגרים שלה. על פי מספר מחקרים, המהגרים שעזבו את מולדתם ועברו לארה"ב באופן חוקי, היטיבו עם ארצות הברית במובנים רבים.

מהגברת הכלכלה של אמריקה וכלה בפתיחת הפוטנציאל שלה בכך שהם לא מרפים מההזדמנויות שהמדינה היפה הזו מספקת, המהגרים די שמחים ומרוצים כשהם מתגוררים בארצות הברית, ועובדים למען היתרונות ההדדיים.

הגרלה

המדינה היחידה שיש לה לוטו של גרין קארד

אמריקה עצמה גאה בנטייה שלה לחגוג את הגיוון במלואו, זוהי הסיבה שהיא מציעה מספר רב של הזדמנויות עבור הזרים באמצעות הצעת גרין קארד, אזרחות, וכעת היא אחת המדינות הייחודיות מסוגה שמציעה הגרלת גרין קארד!

אז מהי הגרלת גרין קארד?

הגרלת גרין קארד היא שם אלטרנטיבי נוסף לתוכנית הוויזה לעולים ממגוון ארצות, או פשוט תוכנית ויזה מגוונת. החל משנת 1986, ארצות הברית של אמריקה הקימה מספר תוכניות אשרות מהגרים.

המעטים שהיו בהתחלה היו זמניים או מוגבלים. התוכנית הראשונה אי פעם שהתנהלה בין השנים 1987-1989, הייתה כרוכה בהנפקה מוגבלת של ויזות בבסיס ההגשה הראשונה, ואילו התוכנית השנייה מסוגה שהתקיימה בין השנים 1989-1991, קיבלה את פני הזרים שבמדינתם היה המספר הנמוך ביותר של מהגרים בשנים האחרונות.

אבל התוכנית השלישית שנמשכה בין השנים 1992-1994, הייתה מיועדת אך ורק לאותם זרים שנפגעו לרעה מחוקי ההגירה הקודמים.

יוזמת הנשיא בוש

תוכנית הגרלת גרין קארד קרמה עור וגידים על ידי חוק ההגירה משנת 1990, עברה ונחתמה בחוק על ידי הנשיא ג'ורג' וו. בוש, שאפשרה הנפקת חמישים אלף אשרות כניסה לארצות הברית, באמצעות תוכנית ויזת המגוון מדי שנה.

הזוכים נבחרים באופן אקראי באמצעות הגרלה ליחידים ממדינות עם שיעורי עלייה נמוכים בלבד. החוק קובע כי לא יינתנו ויזות מגוונות למדינות עם "כניסה גבוהה", כלומר, מדינות מהן בחמש השנים האחרונות היו יותר מ-55,000 עולים בקטגוריות הוויזה הממומנת למשפחה ותעסוקה.

מטרת תכנית הגרלת גרין קארד

פסל החירות משקף מאוד את הרגשות של תוכנית הגרלת גרין קארד. כפי שהשם עצמו מרמז, תוכנית ויזת המגוון מתקיימת במטרה לחגוג את הגיוון עבור מה שאמריקה מפורסמת בה, על ידי מתן סיכויים לאנשים ממדינות זרות לחיות בארה"ב.

המהגרים עיצבו את ההווה ואת עתידה של אמריקה בכך שהם מפגישים את התרבות והערכים שלהם וזו הסיבה שאמריקה מאמירה בשמירה על תואר זה של המדינה המגוונת ביותר בעולם על כנה על ידי פתיחת דרך באמצעות תוכנית הגרלת גרין קארד.