שובר מתנה לבני זוג: יותר מקורי משחשבתם!

ימי הולדת של בני הזוג, הם בדרך כלל מאורע שאנחנו נערכים אליו מבעוד מועד. תוך שאנחנו מתכננים דרך להפתיע, לרגש ולשמח את האדם האהוב עליו ביותר, אנחנו גם מוצאים את עצמנו מתלבטים איזו מתנה לרכוש. שוברי מתנה זו דרך נהדרת להעניק מתנה שתענה על כל ציפיותיהם של בני הזוג, ותאפשר לנו לערוך להם חגיגת יום הולדת מקורית במיוחד. סקרנים? הכתבה הבאה היא עבורכם.

שובר מתנה לבני זוג

שובר מתנה אחד – מגוון יתרונות נפלאים!

רכישת שובר מתנה לבן הזוג יכולה להיות פתרון נהדר עבור לא מעט אנשים, שהרי מדובר בשובר ייחודי שמאפשר לבני הזוג שלנו לבחור את מועד המימוש בזמן שנוח להם. נוסף לכך, כיום יש לא מעט חנויות ואטרקציות ייחודיות שמספקות שוברי מתנה לשלל אירועים, כך שתוכלו לרכוש את השובר האידיאלי ביותר לבני הזוג. אם לא די בכך, באמצעות הענקת שובר מתנה תוכלו להפתיע את בני הזוג במתנה ייחודית ובלתי נשכחת, כשכמובן אפקט ההפתעה משחק פה תפקיד לא פחות חשוב.

דוגמא לשובר מקורי ומיוחד, הוא שובר מתנה לחוויית התעופה של פלייבוקס. מדובר במתחם מיוחד הממוקם בראשון לציון, בו שוכנת מנהרת רוח בטיחותית שמאפשרת לכל אדם (בגילאי 4-104) להגשים את חלומו ולעוף. כך לא רק שתאפשרו לבני הזוג להשתתף בחוויה בלתי נשכחת, הם יוכלו לממש את השובר במועד הנכון ביותר בעבורם.

כיצד להעניק את שובר המתנה בדרכים מקוריות?

אמנם התפתחות הטכנולוגיה לא פסחה גם על שוברי המתנה, כך שיש לא מעט שוברים שמוענקים באופן דיגיטלי, אך לצד זה, ניתן להעניק את שובר המתנה באופן פיזי. במידה והשובר שרכשתם נשלח בצורתו הדיגיטלית, תוכלו להדפיס אותו ולהעניק לבני הזוג (כשהעותק הדיגיטלי יישאר בטלפון הנייד או בתיבת המייל שלהם).

מעטפה מפתיעה

רכשו כרטיס ברכה ייחודי או הכינו כרטיס בעצמכם, תוך שאתם מקפידים ליצור מן מעטפה בתוך הכרטיס עצמו, שם תוכלו להניח את שובר המתנה. כמובן שאל תשכחו לצרף ברכה מרגשת ומילים חמות מהלב.

פאזל שחושף את ההפתעה

בחרו תמונה זוגית של שניכם ובאמצעות תוכנה ייעודית, כתבו עליה את מהות שובר המתנה, למשל: "תמיד חלמת לעוף? החלום שלך עומד להתגשם! יש לך שובר מתנה לפלייבוקס". לאחר מכן, שלחו את התמונה המעוצבת להדפסה (רצוי בבית דפוס) וחתכו אותה לחתיכות קטנות. ביום ההולדת של בני הזוג בקשו מהם להרכיב את הפאזל, וספרו כי בתום ההרכבה תתגלה המתנה.

אלבום תמונות מרגש

לכבוד יום הולדתם של בני הזוג, אספו שלל תמונות זוגיות מחוויות מרגשות וסדרו אותם בתוך אלבום, כשבאחד מדפי האלבום יחכה להם שובר המתנה שרכשתם עבורם.

 

רכישת שובר מתנה יכולה להיות אלמנט מקורי ומיוחד. חשבו על שובר שיתאים לבני הזוג (מסעדה אהובה, חוויה שתמיד רצו לחוות, אטרקציה מיוחדת וכו') ורכשו אותו עבורם. לאחר מכן, מצאו את הדרך האידיאלית ביותר להעניק להם את השובר. מזל טוב!

שאלות בנושא שובר מתנה לבני זוג: יותר מקורי משחשבתם!

שובר מתנה לבני זוג
נגישות
גלילה לראש העמוד