בילוי משפחתי בירושלים: 5 אטרקציות מהנות בבירה שכדאי לכם להכיר

גם לכם מתחשק לבקר בירושלים הבירה, ולהנות ממגוון רחב של אטרקציות שמתאימות לכל המשפחה? אתם בחברה טובה! ירושלים היא עיר נהדרת ומגוונת ויש בה אינספור אטרקציות המתאימות לכל גיל ולכל מטרה. במאמר הבא נפרט לכם על חמש אטרקציות בירושלים שכדאי לכם להכיר.

גן חיות התנכי

מי לא שמע על גן חיות התנכי, אשר שוכן בבירה וכולל בתוכו זנים מסוגים שונים של בעלי חיים שתמיד רציתם לראות? גן החיות מחכה לכם בלב שמורת טבע יפיפייה, עם מגוון זואולוגי רחב ו400 דונם שמכילים בתוכם את כל טוב בעלי החיים בארץ. גן החיות משלב בין האווירה הירושלמית הייחודית, לבין חוויה אטרקציונרית היישר בטבע, כאשר חברת כנפי יונה מציעה הסעות בירושלים גם לגן חיות התנכי!

עוד קצת על גן חיות התנכי

גן חיות התנכי, כולל בתוכו טבע פראי, ממש כמו זה שמתאים למקום הגידול הטבעי של החיות, על מנת לאפשר לחיות שמתאכסנות בו איכות חיים מקסימלית. מסיבה זו, ניתן למצוא בגן כרי דשא ירוקים, מפלי מים מבעבעים, ואגם מלאכותי עם מים מטוהרים וממוחזרים על מנת לאפשר חיסכון במים, לצד השפע שלהם הנדרש לחיות עבור המחיה.

המרכז למורשת ששת הימים בגבעת התחמושת

היסטוריה מעניינת אתכם? רוצים לחוות אותה הכי מקרוב שאפשר? המרכז למורשת ששת הימים, מאפשר לכם להתרשם מקרוב מהיסטוריה חמה ונושמת, של בונקרים ותעלות שממש מזכירות את העבר, כאשר את הסיור מלווה אחד מוותיקי המלחמה יחד עם מיצג אור קולי, שמאפשר לכם להתרשם מקרוב מכל מה שהתרחש במלחמה המפורסמת.

הכותל המערבי

אי אפשר לבקר בירושלים, מבלי לקפוץ לשריד בית המקדש, מקום המורשת שאי אפשר שלא להתרגש בו. האבנים העתיקות, האווירה המיוחדת ששוררת במקום, והלב שעולה על גדות – הם רק מעט מהחוויות שכולל עימו הביקור בכותל.

 

מוזיאון המדע בירושלים

מוזיאון המדע מציג שילוב חדשני שיעורר אתכם לגעת בכל פלאי הטכנולוגיה. המוזיאון מציג מידי שנה מספר תערוכות, אשר עוסקות בנושאים הקשורים למדע, ומועברות בצורה מגרת חושים ויוצאת דופן. הביקור במוזיאון מתאים לכל הגילאים, החל מהילדים ועד למבוגרים, והוא גם מתאפיין בניידות נגישה לאלה אשר נדרשים לכיסא גלגלים או להליכון.

עוד קצת על מוזיאון המדע

מוזיאון המדע הוקם בשנת 1992 ולאחרונה חגג 30 שנה להקמתו. ומאז הוא הלך וצבר תאוצה של מבקרים מרוצים, כאשר מאז יום פתיחתו ועד היום, ביקרו בו יותר משבעה מיליון מבקרים. מידי שנה המוזיאון מעניק מגוון רחב של אביזרי מדע שמחכימים את המבקרים, הצעירים והמבוגרים כאחד.

מוזיאון ישראל

מוזיאון ישראל הלאומי, השוכן גם הוא בירושלים, יאפשר לכם הצצה נדירה לשימור המורשת של העם היהודי. המוזיאון כולל דגמים נבחרים, וכן הוא מציג תרבויות של יהודים מכל רחבי העולם. בנוסף, ניתן להתרשם במוזיאון מדגמים ארכיאולוגים נבחרים, אשר משומרים בארכיון, ומהווים נכס היסטורי יקר ערך, כמו גם הזדמנות להכרות מקרוב עם תרבות המורשת.

איך מגיעים לכל האטרקציות הללו?

חברת כנפי יונה מציעה הסעות בירושלים, ובכך היא מאפשרת לכם להגיע לכל פינה היסטורית ופנינת מורשת, בקלות, ניידות ובמהירות. לרשותכם עומדים כלי תחבורה שונים, בהתאם לגודל המשפחה ולצרכים האישיים שלכם, כאשר לכל אורך הדרך אתם מקבלים שירות מלא שמאפשר לכם מקסימום הנאה מן הבילוי המשותף.

לסיכום

ירושלים כוללת בתוכה את כל המקומות לבילוי מושלם והכרת המורשת. החל בגן החיות התנכי, המשך בכותל וכלה במרכזת למורשת ששת הימים ולמוזאונים נבחרים, כאשר לאורך כל הדרך אתם נהנים מליווי ההסעה של חברת כנפי יונה.

שאלות בנושא בילוי משפחתי בירושלים: 5 אטרקציות מהנות בבירה שכדאי לכם להכיר

נגישות
גלילה לראש העמוד