המשניות המפורסמות ביהדות שכדאי להכיר

עולם היהדות הוא עולם תוכן מרתק ועשיר. כל מי שרוצה ללמוד ולהעמיק בתרבות שלנו, להעשיר את עולמו הרוחני ולהתחבר יותר לשורשים ולמקורות, ראוי שילך ויעמיק בתכנים השונים והמעניינים של עולם היהדות. בין היתר ניתן ללמוד מדרשי הלכה, מדרשי אגדה, דפי גמרא וכן להעמיק בתורת הסוד ובספר הזהר. את הדברים הללו אפשר לעשות באופן עצמאי בזמנכם הפנוי, או שניתן מנגד להצטרך לקבוצות למידה וללמוד את הדברים מפי רבנים ואנשי מקצוע. כמו כן, אם העולם הרוחני של היהדות מדבר אליכם, אנחנו ממליצים בחום להכיר לעומק את המשניות המפורסמות ביותר, שם תוכלו למצוא הרבה מאד מידע מעניין מפי חכמים. אנחנו רוצים להביא לכם כאן את המשניות המפורסמות ביותר שכדאי להכיר כדי שתוכלו גם אתם להעמיק את הקשר שלכם לעולם הרוח היהודי.

משניות זכר חנוך

לפני שנתחיל נאמר שאת כל המשניות שנספר עליהן כאן, ניתן להשיג באתר "אוצר ספרים" שהוא כיום אחד מהאתרים המובילים ביותר לספרים בתחום היהדות. תוכלו למצוא שם ספרים של משניות, ספרים מתחום הקבלה, ספרי פירושים של רבנים, ספרים לילדים, ספרים בתחום הפסיכולוגיה והנפש ועוד.

משניות חנוך נחשבות אולי למשניות הכי מפורסמות שיש ומביאות דברי הגות מרתקים. אפשר לרכוש אותן באתר בכמה מהדורות שונות ובמחירים שונים.

המשניות המפורסמות ביהדות שכדאי להכיר

משניות מאירות – מסכת מגילה

משניות הן למעשה פירושים מרתקים של רבנים ואנשי רוח למקורות שונים מעולם היהדות. כאן מדובר בעצם על הפירוש של הרב אברהם חשין למסכת מגילה שמגיע עם איורים, טבלאות ואפילו דיאגרמות. מרתק ומעניין.

משנת חיים עם הלכה למעשה

כאן מדובר למעשה על מהדורה מיוחדת של כל ששת סדרי המשנה. הפרשנות היא מצומצמת ביותר ומביאה רק את העיקר מהכתוב. מתאים במיוחד למי שרוצה את המידע הבסיסי ביורת על המשניות. שימו לב שיש כאן גם פירושים של הרמב"ם המפורסם כך שזה בהחלט מעניין במיוחד.

משניות עירובין מצוירות

משניות בהחלט מעניינות שמקבלות במהדורה הזאת דרך ביטוי מאד ייחודית. לצד המשניות עצמן, תוכלו לראות איורים מאד מעניינים שמסבירים אותן בצורה ברורה יותר ומדובר על מהדורה נפלאה לילדים.

על אתר אוצר חדש

אם עולם הרוח היהודי מעניין אתכם ואתם רוצים לקנות ספרים מסוגים שונים מדובר על אתר שאתם חייבים להכיר. האתר הזה הוא למעשה השלוחה הווירטואלית של אחת מחנויות הספרים הוותיקות ביותר המציעה ספרי קודש לציבור הרחב. האתר הזה הוקם מתוך הצורך לתת מענה לרבים המחפשים ספרי קודש בזול. על כן, המחירים של המוצרים באתר הם שווים לכל כיס וזה מצוין עבור כל מי שרוצה להעמיק בעולם הרוח היהודי במחירים הוגנים ומשתלמים. כמו כן, באתר מתעדכנים הספרים כל הזמן בהתאם למלאי וגם אפשר למצוא הרבה מאד ספרים נדירים כמו מפתח שלמה, נחש הנחושת, ספר המגדנים וכן הלאה.

החיפוש באתר הוא פשוט ביותר והוא מחולק להרבה מאד קטגוריות ברורות. הנה כמה מהן:

 • פסח והגדות
 • ספרי יסוד לבית היהודי
 • תנ"ך ופרשת השבוע
 • משנה ומשניות
 • גמרא ותלמוד
 • מדרשים ואגדות חז"ל
 • שאלות ותשובות
 • ספרי מוסר
 • ספרי קבלה
 • ספרים בנושא חתונה, זוגיות ושלום בית
 • ספרים בנושא הריון ולידה

ועוד קטגוריות רבות ומעניינות.

היתרון הגדול באתר הזה הוא שאתם יכולים למצוא בקלות את כל מה שאתם מחפשים ברשת ואין צורך להגיע פיזית לאף סניף בשביל הספרים, כאשר כמובן שניתן להזמין הכל עד הבית.

אנו בהחלט ממליצים להיכנס בהקדם לאתר ולהתרשם מההיצע הגדול של ספרים ותכנים יהודיים שהוא מציע.

שאלות בנושא המשניות המפורסמות ביהדות שכדאי להכיר

המשניות המפורסמות ביהדות שכדאי להכיר
נגישות
גלילה לראש העמוד