גאדג’טים מגניבים

גאדג’טים מגניבים הם המכשירים הקטנים הללו, שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר טובים, בין אם מדובר על מכשירים ידניים או מכשירים המופעלים באמצעות שקע חשמלי או סוללה, לכל אחד מהם יש חלום, וכל אחד מהם נועד להגשים אותו וליהנות מסביבה מתקדמת, שהופכת את המוזיקה, התמונות, התחביבים והארוחות הסופיות שלנו לנגישות. אספנו עבורכם רשימה של עשרה גאדג’טים מגניבים, שהופכים את החיים לקלים יותר.

גאדג’טים מגניבים

מכונת גילוח קומפקטית

מה עושות הנשים בפקקים? מתאפרות, מסתדרות, מסתרקות ומתגנדרות, מה עושים הגברים? מתגלחים? זהו אינו סוד, שישראל מדינה פקוקה למדי, האדם הממוצע מבלה בין שעתיים לשלוש שעות בכבישים מדי יום. כולנו מכירים את הלחץ של הבוקר, ולא תמיד מוצאים בתוך הלחץ הזה זמן לעצמנו, לדברים הקטנים, ששומרים על החזות המקצועית שלנו, והופכים את היום שלנו לקצת יותר טוב. הכירו את הגאדג’ט המגניב, שיהפוך את הבקרים שלכם לקצת פחות לחוצים- מכונת גילוח קומפקטית, המתחברת לסמרטפון שלכם. המכונה הניידת, היא משהו, שכמובן אנחנו מכירים, אבל כעת מדובר במכונה קומפקטית וסופר נגישה, שמסייעת לכם בדיוק במקומות, שנדרשים לתיקונים קטנים.

מטען עם סוללה

אם תשאלו אנשים בשנת 2018 מהו המצרך הנדיר ביותר הם בוודאי יגידו הסוללה של הנייד. בעידן בו אנו קוראים, מתעדכנים וצורכים את המידע שלנו דרך הנייד לפחות 90% אין ספק, שסוללה היא אכן מצרך נדיר. בנק סוללה, מהווה בהחלט חלק מרשימת גאדג’טים מגניבים, שהופכת את החיים שלכם ליותר רגועים. הוא לא רק יטעין את הטלפון שלכם, ויופעל באמצעות תנועת ניעור, אלא גם הוא ישמור על הסוללה שלכם מלאה, ותמיד. כנראה, שחלומות כן מתגשמים!

תיק בקבוק

הולכים ברחוב, אך חוששים לצאת עם תיק גדול? מעוניינים לקחת רק כמה פריטים קטנים לסיבוב קטן? הפריט הבא נוצר עבורכם! תיק הבקבוק הוא למעשה אחד המוצרים הפרקטיים ביותר, שיהיו לכם. מדובר בבקבוק עם דופן כפולה, אשר מאחסן את הכסף, כרטיס האשראי ואפילו הסמרטפון שלכם. אין ספק, שמדובר באחד מהגאדג’טים המגניבים, שקיימים היום, מתאים במיוחד לאלו החובבים ריצות ספורטיביות באוויר הפתוח, הורים בלי ידיים פנויות, וכל מי שפשוט רוצה להינות מאחד הגאדג’טים, ששומרים על עולם ירוק יותר וגם מאפשרים לכם לשמוע את המוזיקה, שאתם אוהבים.

טכנולוגיה

גאדג’טים מגניבים מקושרים ישירות לעולם הטכנולוגיה וכוללים אביזרי חיבור לסמרטפונים על ידי תקשורת WLAN או בלוטוס, בין אם מדובר על רמקולים, המפיקים סאונד של אולפנים, אפליקציות מגניבות, שנותנות אפקטי צילום מקצועיים, מחברים של מצלמות חיצוניות, וידיות, שמשפרות את האחיזה שלנו ועוד.

גאדג’טים מגניבים הם כל פריט, שנועד לשפר ולו במעט את איכות החיים, גאדג’טים מגניבים עולים בין עשרות למאות שקלים, ויש בכוחם להקל על החיים שלכם באופן משמעותי, ולהפוך אותם גם למגניבים יותר.

שאלות בנושא גאדג’טים מגניבים

גאדג’טים מגניבים
נגישות
גלילה לראש העמוד