רוצים להיכנס לתחום שוק ההון? מכללת פסגות מציעה מסלול הכשרה במיוחד בשבילכם

בשנים האחרונות שוק ההון הפך לתחום מבוקש מאד שלא מעט מבקשים ללמוד אותו. במאמר הבא נסביר מה זה שוק ההון, למה מדובר בתחום כה פופולרי ואילו מסלולי הכשרה מציעה מכללת פסגות.

שוק ההון – מה זה והאם זה פופולרי?

שוק ההון הוא הכלי של החברות השונות במשק ושל הממשלה לגייס כסף מהציבור לטווח ארוך. שוק ההון היא מערכת מורכבת מאד שכוול בתוכה את הבנקים, חברות הביטוח וקופות הגמל, כאשר כל הגופים הללו קשורים האחד בשני ומנהלים מערכת פיננסית באמצעות מערכות מחשוב שונות. הגוף המרכזי במערכת היא הבורסה לניירות ערך, שבאמצעותה החברות והממשלה מוכרות את המניות שלהן ומאפשרים לציבור להשקיע ולרכוש אותן. מדובר בתחום פופולרי מאד שתופץ תאוצה בשנים האחרונות. רבים מהאנשים מבקשים ללמוד את רזי המקצוע ולהשקיע כסף במגרש של הגדולים. בדיוק בשביל זה, אגב, קיימת מכללת פסגות שמציעה מגוון רחב של קורסים בתחום ניהול שוק ההון, על כך נדבר מיד.

למה כדאי ללמוד את תחום שוק ההון?

שוק ההון זה תחום מורכב מאד ומעבר למושגים המורכבים שאתם צריכים ללמוד, מדובר ממש בתורה שלמה. אם תיכנסו לתחום הזה ותתחילו להשקיע כסף מבלי שאתם יודעים מה אתם עושים, אתם עלולים לאבד את המכנסיים מהר מאד. לכן, אנחנו ממליצים לכם לקחת כמה שיותר קורסים בתחום ולא לסמוך על הידע הכללי שיש לכם. השוק הזה מלא בטכניקות שונות ומשונות, מניפולציות אין סוף ודורש ניסיון רב, לימודים היא הדרך היחידה עבורכם לקפוץ למים.

אילו מסלולי לימוד מציעה מכללת פסגות?

מכללת פסגות מציעה מגוון רחב של קורסים שתפקידם להעניק את הידע הבסיסי ואת הכלים לעיסוק בתחום. בין השאר, תוכלו למצוא במכללה קורס שוק ההון למתחילים, קורס שמתאים במיוחד למי שרוצה להתחיל את צעדיו הראשונים בתחום, לנהל את הכספים שלו בשלווה ובאחריות, לייצר הכנסה נוספת ולהתחיל להשקיע כספים במגרש של הגדולים.

בנוסף, תוכלו למצוא במכללה קורס ניהול פיננסי שקיים גם במתכונת אונליין אגב. הקורס הזה מתאים במיוחד לחיילים משוחררים, זוגות צעירים, להורים, לשכירים ועצמאיים שרוצים לחסוך אלפי שקלים בשנה ולהבין אך המערכת הכלכלית עובדת. הקורס הזה יסייע לכם ללמוד גם את עולמות הפנסיה, קרנות ההשתלמות והחסכונות ולקחת את השליטה הפיננסית לשליטה מלאה שלכם. כמו כן, תוכלו למצוא במכללה קורס Day Trade, קורס אופציות מורחב, קורס SWING מתקדם, קורס אימון מנטאלי ועוד.

רוצים להיכנס לתחום שוק ההון? מכללת פסגות מציעה מסלול הכשרה במיוחד בשבילכם

למה כדאי ללמוד בפסגות?

מכללת פסגות היא המכללה המובילה והוותיקה ביותר כיום בתחום לימודי שוק ההון, הנדל"ן, המשכנתאות והיזמות. כשאתם לומדים בפסגות אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מגיעים ללמוד תחום מבוקש, מרתק ומספק, תחום שיעניק לכם עצמאות כלכלית וחופש בחירה, ידע וכלים שאין לכל אחד, כזה שיאפשר לכם לקחת את השליטה על החיים הפיננסיים אליכם בחזרה.

המכללה קיימת כבר למעלה מ- 15 שנה והיא אמונה על הכשרתם של כ- 30 אלף בוגרים עד היום. במכללה יש 33 מרצים שהם לא פחות ממומחים בתחומם, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים הכי מקצועיות שיש. למכללה 6 סניפים בארץ, כך שאתם יכולים ללמוד בסניף הקרוב אליכם מבלי לבלות שעות בדרכים. המכללה מאמינה בהגשת תכניות הכשרה פרקטיות מאד, בליווי אישי ונעים כל הדרך אל ההצלחה.

לסיכום

אין ספק שתחום שוק ההון הפך לנפוץ ומבוקש מאד בשנים האחרונות ואם אתם רוצים להתחיל להשקיע כסף במגרש של הגדולים, אנחנו ממליצים לכם ללמוד את התחום על בוריו.