כל היתרונות בשימוש במדפסות משולבות

מדוע משרדים רבים עוברים כיום לעבודה עם מדפסת משולבת? מה החידוש שמביאות עמן מדפסות משולבות בדור הנוכחי, ומדוע הוא קריטי לכל בית עסק? כיצד מומלץ לבחור מדפסות משולבות, ומה מבדיל את בתי העסק השונים בבחירת מכשירי ההדפסה שלהם? "גסטטנרטק" יענו על כל שאלותיכם בבחירת מדפסות משולבות ויציגו את כל היתרונות בעבודה עם מכשירים אלו.

המעבר לעבודה עם מכשיר משולב נעשה כיום על ידי מרבית המשרדים במדינת ישראל. הדבר נובע ממספר נימוקים, כאשר הראשון שבהם הוא החיסכון במקום במשרד. רכישת מכונות צילום משרדיות בממדים ענקיים – לצד מדפסות שולחניות רגילות הוכח כצעד בלתי יעיל, שגם "זולל" חשמל וגם גורע משאבי הדפסה רבים – ממחסניות דיו ועד טונרים של לייזר. מכשיר משולב מצריך אתכם לקנות משאבי הדפסה אך ורק לו, ובכך – יישמתם גם הדפסה, גם צילום מסמכים, גם סריקה וגם משלוח פקס – במכשיר אחד ויחיד. נימוק נוסף לפיו נעשה מעבר לעבודה עם מדפסות משולבות הוא הצורך בדופלקס וביכולת עצמאית של המדפסת להתחבר לרשת פנימית ולאינטרנט. בעידן הגלובלי – נושא הדפסת הרשת נעשה קריטי יותר מאי פעם, ואם בעבר נהגו להתקין רשתות הדפסה כדי להדפי לעתים מרחוק, כיום הצורך הרבה יותר עמוק מכך: הדפסה כזו נעשית לחלק אינטגרלי בעבודה במשרד הקטן כבגדול.

רכזו את כל פעילויות הפקת המסמכים שלכם למכשיר אחד

בין אם מדובר בצילום, הדפסה או הפקת מסמך מקוון מבעד למסך המחשב כגון סריקה או שליחה במודם-פקס – מכשיר אחד מטפל בכל הצרכים הללו. פיזור מספר מדפסות ומכונות צילום בחלל המשרד כבר לא יהיה לנחלתכם, כאשר 2-3 מכשירים לכל היותר יטפלו בצרכי ההדפסה במשרד הגדול. מומלץ להציב אותם במקום מרכזי אשר יקל על המדפיסים ויספק להם גישה קלה ונוחה לפלטפורמות כמו מדפסות משולבות להפקת מסמכיהם.

הדפסה מהירה של חומר מתאפשרת בייחוד במכשירים מבוססי לייזר

החל מהדפסת 30 עמודים בדקה וכלה בהדפסת 60+ עמודים, כאשר מדפסות משולבות המבוססות על לייזר הן מכשירי ההדפסה במשרד, ההדפסה נעשית הרבה יותר מהירה ועל כן הרבה יותר קלה מאשר בעבר. הפקת המסמכים תיעשה ביעילות ובקלות, ועל כן זמן הכנת ברושורים, ידיעונים העוסקים בפעילות המשרד שלכם וחוברות עבות כרס – יהיה קצר לעתים אף יותר מהפקת מסמך בודד על ידי משתמש ביתי.

חיווי בזמן אמת אודות משאבי המדפסת שלכם יוצג על צג LCD משוכלל

החיווי יאפשר לכם להישאר מעודכנים בכל עת אודות משאבי ההדפסה שלכם, ולא תצטרכו לנחש או להיוותר בחוסר וודאות לגבי כשירותו של הטונר לייזר שברשותכם, למשל. בנוסף, על ה- LCD תופיע גרסת הקושחה של המדפסת שלכם, ובחברתנו "גסטטנרטק" נדאג לכם לעדכון כל אימת שתצרו עמנו קשר. הבדיקה תיעשה על ידנו, ובטלפון ניתן יהיה לעדכן קושחה למדפסת שלכם על ידי ביצוע הוראות פשוטות על צג המדפסת. עדכון קושחה מתקדם יאפשר ביצועי הדפסה טובים יותר מבעבר, ולכן מומלץ לעדכנו בכל עת שניתן.

מדפסות משולבות מאפשרות תפעול קל ויעיל של תצוגת צילום והדפסה

אם בעבר הייתם צריכים להפעיל תפריט מסובך על מנת להגיע להגדלת מסמך בצילום, הקטנתו או התמקדות בחלק ממנו כאשר מעתיקים או מדפיסים אותו, כיום הפעולות הללו מאד פשוטות כאשר מדובר על מדפסות משולבות מודרניות. תפריטי שינוי הגודל וה- CROP השונים נגישים גם למשתמש הלא מנוסה: עובדים משרדיים רבים דיווחו על שימוש קל ללא קושי במדפסות שלנו.

למידע אודות מדפסות משולבות איכותיות ומתואמות אישית למשרדכם – צרו קשר עם גסטטנרטק!

 

printer