תהליך העבודה של חוקר פרטי בגידות

הקשר הזוגי שלנו מעניק לנו תחושה של ביטחון, כאשר תחושת ביטחון זו מופרת השבר שלנו הוא עמוק. אף אחד מאתנו לא רוצה לחשוב שבן או בת הזוג שלנו אולי בוגדים בנו, אך יש אנשים שכן בוגדים. בגידה היא מעילה באמון האישי שלנו והיא מעשה מכוער מאוד. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים אם בן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו כדאי לנו לפנות לחוקר פרטי שיחקור בשבילנו את הנושא. תהליך העבודה של חוקר פרטי בגידות הוא דיסקרטי מאוד ויעיל. החוקר בדרך כלל יעקוב אחרי בן או בת הזוג שלנו ויבדוק האם הם בוגדים או לא. פעמים רבות, אם אכן מתרחשת בגידה הוא יביא לנו הוכחות מצולמות לכך שהיא קרתה.

חוקר פרטי בגידות – האם כל חוקר פרטי יכול לחקור בגידות?

כנסו לאתר של בר וקסברגר ותבינו איך חוקר פרטי בגידות יכול לחקור כל בגידה. אם יש לנו חשד קל שבקלים שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו ומנהלים קשר זוגי אם אדם אחר אנחנו לא צריכים לפחד לפנות לחוקר פרטי שיחקור זאת עבורנו. חקירה זו יכולה להעלות ממצאים לא נעימים, אך היא תאפשר לנו לדעת מיהו האדם שאנחנו חולקים אתו את החיים שלנו. תוצאות החקירה יאפשרו לנו לקבל החלטות ולאמת את הבוגד (או את הבוגדת) בדבר הבגידה.

למה כדאי לנו לפנות אליו?

חוקר פרטי בגידות הוא חוקר פרטי אשר מתמחה בצורה מיוחדת בחקירה של בגידות בין בני זוג. כדאי לנו לפנות לאיש מקצוע זה כי הוא יוכל לסייע לנו לדעת את האמת על החיים שלנו. החקירה הפרטית תוכל לאפשר לנו לדעת בצורה מודעת אם בן או בת הזוג שלנו נאמנים לנו או לו. חקירה זו תאמר לנו חד וחלק האם הקשר הזוגי שלנו הוא הקשר שחשבנו שיש לנו. החקירה יכולה להיות איכותית מאוד ומהירה והיא חייבת בכל מקרה להיות דיסקרטית. החקירה תאפשר לנו להחליט האם אנחנו רוצים להתגרש או להיפרד מבן או בת הזוג שלנו.

האם משתלם לפנות אליו

חוקר פרטי בגידות הוא איש מקצוע שמאוד משתלם לפנות אליו. אם אנחנו רוצים להתגרש ואנחנו חושדים שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו הוכחות בדבר הבגידה יוכלו לסייע לנו בבית הדין הרבני ובבית הדין לענייני משפחה. בבית המשפט נוכל לטעון שהבגידה פגעה בנו מאוד ושהיא מהווה עליה לנזק רב לרווחה האישית שלנו. בגידה זו יכולה להיות בעלת תוצאות קשות וכאשר אנחנו פונים לחוקר פרטי אנחנו למעשה מאפשרים לבית המשפט להכיר את תוצאות הבגידה. חקירה פרטית בדבר בגידות יכולה להשתלם מאוד ולאפשר לנו ליהנות מדמי מזונות גבוהים יותר ואחוז גבוהה יותר מהרכוש המשותף שצברנו במהלך החיים המשותפים שלנו שקדמו לבגידה ולפרידה. 

magnifying-glass