פנייה לחוקר פרטי יכולה לחסוך לכם המון כסף

חוקר פרטי בגידות למען ההרגשה הטובה שלנו

תודה רבה לבעלי האתר nir-pi.co.il על תרומת המאמר.

יש אמירה שאומרת שכל סוף הוא גם התחלה. לכל אחד מאתנו יש חוויות של סוף בחיים. אחד הסופים הכי קשים שאנחנו יכולים לחוות הוא סוף של קשר. פרידה מבן או בת הזוג שלנו יכולה להיות תהליך קשה ומכאיב במיוחד אם אנחנו חושדים שהם בוגדים בנו. אם אנחנו רוצים להתמודד עם החשדות שלנו בשביל שנוכל לשים את הקשר מאחורינו אנחנו יכולים לפנות לחוקר פרטי בגידות שיחקור האם בן או בת הזוג שלנו בוגדים או בגדו בנו. התוצאות של החקירה יוכלו לאפשר לנו להמשיך הלאה אל פרק ב' של החיים שלנו בלי בן או בת הזוג שלנו לשעבר ואז באמת הסוף המר שלנו יוכל להפוך להתחלה מתוקה.

האם פנייה לחוקר פרטי היא צעד לגיטימי בגירושין?

אנשים רבים חוששים לפנות לחוקר פרטי בזמן הליך הגירושין שלהם. למעשה פנייה לחוקר פרטי היא צעד לגיטימי מאוד לכל זוג שמתגרש. לפעמים עדיף אף לפנות לחוקר הפרטי בבקשה שיבצע חקירה עוד לפני שאנחנו בכלל מודעים לבן או בת הזוג שלנו שאנחנו רוצים להתגרש. חוקר שימצא הוכחות לבגידה יוכל לאפשר לנו להגיע להסדר גירושין נוח יותר מבחינתנו בנוגע לרכוש המשותף שלנו ובנוגע למאבק המשמרות על הילדים שלנו. חוקרים פרטיים תמיד מקפידים לפעול בדיסקרטיות רבה וחשאיות ולכן אנחנו לא צריכים לחשוש שהפרטיות שלנו תופר ושכל הסודות שלנו יופצו ברבים.

למה חשוב לעמוד על שלנו אל מול הגרוש או הגרושה שלנו?

כאשר אנחנו מתגרשים אנחנו צריכים ללמוד איך לחיות לבד. אנחנו גם צריכים ללמוד לעמוד על שלנו אל הגרוש או הגרושה שלנו. חשוב מאוד לעמוד על שלנו אל מול הגרוש או הגרושה שלנו כי:

  • כאשר אנחנו עומדים על שלנו אנחנו לא צריכים להתפשר על הצרכים שלנו
  • עמידה על שלנו יכולה לאפשר ליהנות מביטחון כלכלי
  • עמידה על שלנו תאפשר לנו לקבל רכוש רב יותר
  • עמידה על הרצון האישי שלנו תאפשר לנו ליהנות מחופש רב יותר
  • עמידה על הרצון שלנו תאפשר לנו לראות יותר את הילדים שלנו ואף לגדל אותם בעצמנו
  • כאשר אנחנו עומדים על שלנו אנחנו מכבדים את עצמנו

חוקר פרטי בגידות יוכל לעזור לנו לא להתפשר על מה שאנחנו רוצים ולקבל את כל מה שאנחנו רוצים מבן או בת הזוג שלנו לשעבר. תוצאות החקירה שלו יוכלו לאפשר לנו להמשיך הלאה ולדעת אחת ולתמיד מה היה טיב הקשר שלנו.

למה עדיף לדעת את האמת מאשר לחיות בשקר?

פעמים רבות אנשים מפחדים לדעת את האמת. ידיעת האמת משחררת בניגוד לשקר שחוסם וגורם לאנשים להרגיש כאילו הם בבית סוהר. כאשר אנחנו יודעים את האמת בנוגע לנאמנות של בן או בת הזוג שלנו אנחנו יכולים לקבל החלטות מתוך חופש ומתוך ידע וידע זה כוח. אנשים רבים חושדים שבן או בת הזוג שלהם בוגדים בהם אבל הם חוששים לעשות אם זה משהו – אם אנחנו רוצים חופש אנחנו צריכים להפסיק לפחד.

חוקר פרטי בגידות – באיזה שיטות הוא עובד?

חוקר פרטי בגידות עובד במגוון שיטות. הוא יכול לעקוב את בן או בת הזוג שלנו ולתעד אותם בוגדים. הוא יכול להתחקות אחר חשבונות האשראי של בן או בת הזוג שלנו ולפי זה לגלות אם הם בוגדים או לא. הוא יכול גם לראות את פירוט שיחות הטלפון האישי שלהם ולפי זה להסיק אם הייתה בגידה או לא.