עיצוב מטבחים כפריים

איכות. כולם שואפים אליה, כולם רוצים אותה. כאשר אתם מדמיינים את מטבח חלומותיכם- רגע לפני שאתם חוזרים למציאות, לתקציב המוגבל, ללוח הזמנים הצפוף- אתם כנראה מדמיינים מטבח עשוי עץ. לבניית מטבח מעץ מלא יתרונות רבים אשר יפורטו בהמשך. אבל רגע לפני שאתם חוזרים למציאות המדוברת, השארו בה עוד קצת, אולי אפילו לתמיד. היום אפשרי גם בתקציב לא גבוה לבנות מטבח מעץ שהוא המילה האחרונה בעיצוב מטבחים כפריים.

אז למה אתם בעצם רוצים מטבח מעץ מלא ?

אם בחרתם ללכת על נישה של פעם, יצירת אווירה נוסטלגית בבית ובמטבח – עיצוב מטבחים כפריים זוהי הדרך בשבילכם. הדרך הבטוחה להגיע לעיצוב בסגנון ויטנאז' אך לא מיושן , לעצב מטבחים כפריים ברמה הגבוהה ביותר היא באמצעות מטבחים מעץ מלא . מטבח הינו מטבח עץ ברמה הגבוהה ביותר. עליו להבנות על ידי אנשים מקצוע מחומרי גלם מצויינים אשר ישמרו לאורך שנים רבות. העץ המלא נשמר היטב בתנאים של חום ולחות שאינם זרים למטבח, וגם אינו נשרט, נסדק או נשבר בקלות, דבר שהופך את אותו מטבח לעמיד במיוחד. אך נוסף על ההחלטה הכלכלית המשתלמת בכך שהמטבח ישמר לשנים רבות, ישנם גורמים נוספים ההופכים בניית מטבח מעץ מלא לאטרקטיבית במיוחד. הוא מגיע במגוון צבעים שונים- לבן, אדמדם, וחום – גם בתוך כל קטגוריית צבע, כל מטבח מעט שונה מקודמו בעקבות הגוון הטבעי המעט שונה בין עץ לעץ. באופן זה, ניתן להתאים לכל לקוח מטבח מעץ מלא המושלם עבורו. אם חיפוש נכון תוכלו למצוא איש מקצוע שיספק עבורכם ליווי מלא בכל שלבי ההזמנה ועיצוב מטבחים כפריים, ולאחר מכן בשלבי ההתקנה והשימוש במטבח מעץ מלא שלכם, והכל במחיר הוגן ולא אסטרונומי.

 

עיצוב מטבחים כפריים  – איך מבצעים?

כיום, אין כל סיבה לעצב מטבחים כפי שאתם רוצים ישאר בגדר חלום. ישנם הרבה בעלי המקצוע מעולים אשר יכלו לעשות את עיצוב מטבחים כפריים  עבורכם באופן מלא, או להשאיר את העיצוב לכם ולעשות רק את הבנייה. ערכו בדיקה לגבי רכישה של חומרי הגלם האיכותיים ביותר והקפידו של רמות גימור גבוהות במיוחד. אנו ממליצים בחום לבקש לראות אלבום תמונות או אפילו לראות פיזית עבודה קיימת של בעל המקצוע שממנו אתם מזמינים מטבח כפרי . אל תתביישו לדרוש גם לו"ז לסיום העבודה ולעקוב תוך כדי על קצב ההתקדמות. זכרו כי מטבח מעץ מלא אולי עולה טיפה יותר, אך הוא איכותי מחזיק יותר ,דורש פחות תחזוקה כך שבסופו של עניין – הוא חוסך לכם הרבה.