המדריך המקוצר למציאת ספת נוער חדשה לילד או לילדה

מחפשים ספות נוער ותוהים איזו מהן היא המתאימה ביותר? הנה מדריך קצרצר שיעזור לכם בתהליך:

1. מידות הספה והמרחב עצמו – ספות הנוער מגיעות במידות שונות. כשמחפשים ספות נוער לחדרי הילדים כדאי לבדוק מהן מידות הספה וגם מה מידותיה של אותה פינה, שבה מעוניינים למקם את הספה. חשוב שהספה שבחרתם תתאים לחדר עצמו וכדאי שהמידות שלה יהיו תואמות גם כן. ישנן ספות שהן בגודל של מיטת יחיד, ישנן כאלו שהן בגודל של מיטה וחצי ויש את הספות שהן מיטה נפתחת והופכות לכמעין מיטה זוגית אחת או שתי מיטות נפרדות.

2. עד כמה היא נוחה לילד או לילדה – זהו הפרמטר החשוב ביותר. מידת הנוחות היא נקודה שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים ספות חדשות לילדים. יש לקחת את הילדים למשימת החיפוש ולתת להם לשכב וגם לשבת על הספות השונות. צרכי הילד הם מעל לכל וכך גם הנוחות שלו. כשאתם מחפשים ספות כאלו תגלו שהמזרנים שלהם מגיעים בסוגים שונים. ישנם מזרנים עם קפיצים, ישנם כאלה ללא קפיצים, יש מזרנים קשים במיוחד ויש רכים. ספת נוער נוחה לילד או לילדה תבטיח להם שינה מתוקה וטובה.

3. הצבע והסגנון העיצובי שלה – גם לצבע ולסגנון העיצובי של הספה כדאי להתייחס ובמיוחד אם הילדים בוגרים. תשמחו וודאי לגלות שישנן ספות נוער בשלל עיצובים וסגנונות עיצוביים, המתאימים לבנים ולבנות. ספות אלו משמשות, מעבר להיותן פתרון שינה ואירוח, גם כאלמנט עיצובי מושלם לחדר והן תורמות לעיצוב הכללי שלו. גם כאן חשוב שהילדים יביעו את דעתם ועליכם כהורים לקחת אותה בחשבון.

4. ארגז מצעים – ישנם כאלה המעדיפים לרכוש ספות ללא ארגז מצעים, בעוד אחרים מחפשים את הספות עם הארגז. לספה עם ארגז מצעים יתרון משמעותי. ארגז המצעים משמש כפתרון אחסון מצוין שאיננו נראה לעין ועוזר לשמור על הסדר. אפשר כמובן לאחסן או שמיכות שאין בהן שימוש תכוף, מצעים כמובן וגם צעצועים, נעליים ובגדים. בחירה באפשרות כזו חוסכת מכם חיפוש אחר ארון בגדים גדול יותר או שילוב של פתרונות אחסון נוספים בחדר הילדים.

5. מבצעים והנחות – כמו בכל תחום, גם כאן תמצאו מחירים אטרקטיביים. כדי למצוא אותם כדאי לכם לעקוב אחר מבצעים מיוחדים והנחות שיוזילו את הרכישה שלכם ויאפשרו לכם ליהנות ממענה מצוין מבלי שתצטרכו להוציא על כך סכום גבוה מדי. כדאי לכם לערוך סקר שוק, לבדוק כמה ספות שונות ולחפש את הטובה, הנוחה וגם זו המוצעת במחיר משתלם. לרבים יש נטייה לחפש את הזול ביותר, אולם לעיתים דווקא על הזול משלמים ביוקר. שימו דגש על האיכות ובמקביל בחנו גם את טווח המחירים המוצע לכם.